Медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики

У лютому в Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді у приміщенні та командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів. Захід зібрав 410 учасників із 23 регіонів України. Змагання урочисто відкрили: президент НОК Вадим Гутцайт та в.о. президента ФЛАУ Ольга Саладуха, яка побажала спортсменам успіхів, зазначивши, що доклавши максимум зусиль, можна показати гарний результат, адже «легка атлетика  –  королева спорту».

Уже традиційно у змаганнях брали участь студентки Державного торговельно-економічного університету, які показали прекрасні результати та вибороли призові місця:

• Вікторія Шкурко (ФФО, аспірант), дистанцію 3000м подолала за 9:44.22 та посіла І місце;
  • Корсунська Аліна (ФЕМП 3-2), 800м за 2:11.86 – ІІ місце;
  • Тетяна Чорновол (ФЕМП 3-11), 1500м (4:31.70) – ІІ місце, а 3000м за 9:52 – ІІІ місце.

Загалом студентки ДТЕУ отримали 6 медалей: 2 золоті, 3 срібні та 1 бронзову.

Вітаємо спортсменок та тренера з перемогою!

Віталій Приходько, Олена Дембіцька,
старші викладачі кафедри фізичної культури та спорту

остання редакція 08.02.2024