Курси французької мови

У рамках співпраці з «Федерацією обмінів Франція-Україна» наші партнери пропонують здобувачам вищої освіти ДТЕУ програми академічної мобільності до Франції для вивчення французької мови до рівня B2 в середовищі носіїв мови. Також передбачено безоплатні дистанційні курси французької мови з носієм для тих, хто володіє французькою на рівні А1, та можливість стажування у Франції в готельно-ресторанній сфері для здобувачів, які володіють французькою мовою на рівні В2.

Для участі у програмах необхідно надіслати до 29.02.2024 лист на електронну пошту o.karpan@knute.edu.ua , зазначивши:

• ПІБ студента(ки), номер телефону;
  • факультет, курс, група;
  • рівень володіння французькою мовою;
  • програму, яка вас зацікавила: дистанційні курси; програма академічної мобільності з метою підвищення рівня володіння мовою; стажування у Франції.

остання редакція 09.02.2024