У ДТЕУ відкрили навчально-наукову лабораторію біржової торгівлі

У Державному торговельно-економічного університеті 19 березня 2024 року відбулася значна подія – відкриття навчально-наукової лабораторії біржової торгівлі кафедри товарознавства та митної справи.

«Перші торги» у новоствореній лабораторії біржової торгівлі відкрив ректор Анатолій Мазаракі, який звернувся з вітальним словом до запрошених гостей та акцентував увагу на розвитку біржової торгівлі в Україні, а також наголосив на важливості створення торговельного простору, що забезпечує формування у студентів практичних навичок трейдингу.

Лабораторія оснащена торговельною платформою Pelliron, яка має 100 інструментів для ефективної торгівлі та 20 різних видів часових проміжків для відстежування графіків. Для вивчення відмітних особливостей у лабораторії представлений асортимент найпоширеніших біржових товарів та створені умови для набуття необхідних hard\soft-skills.

Особлива подяка студентам Артему Йожикову, Владі Шапошніковій та Каті Лисенко, які презентували можливості програмного забезпечення лабораторії.

Вітаємо ДТЕУ, факультет торгівлі та маркетингу, кафедру товарознавства та митної справи, здобувачів вищої освіти із відкриттям лабораторії біржової торгівлі!

остання редакція 21.03.2024