Лекції-тренінги з мінної безпеки

За сприянням партнера університету Національного університету оборони України та Міжнародного благодійного фонду «BIG UA» 12 та 19 березня для викладачів, співробітників і здобувачів вищої освіти ДТЕУ було проведено лекції-тренінги з мінної безпеки. Усі присутні мали змогу ознайомитись з правилами мінної безпеки та алгоритмом дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Тренінг проводив полковник, учасника бойових дій, старший викладач кафедри військової підготовки Національного університету оброни України Голобородько Сергій Борисович.

Закликаємо усіх дбати про власну безпеку та висловлюємо вдячність благодійному фонду «BIG UA» за вагомий внесок у збереження життя і здоров’я громадян України!

остання редакція 22.03.2024