Зустріч студентів і викладачів з керівництвом Київської митниці Держмитслужби

В рамках святкування Дня факультету торгівлі та маркетингу 21 березня 2024 року в університеті відбулася зустріч студентів освітньої програми «Митна справа» з керівництвом Київської митниці Держмитслужби – найбільшої митниці України. До університету завітали:

• Сич Павло Володимирович, перший заступник начальника Київської митниці Держмитслужби, випускник ДТЕУ;
  • Кущ Оксана Григорівна, начальник управління по роботі з персоналом;
  • Неживенко Василь Миколайович, заступник начальника управління – начальник відділу по роботі з персоналом управління по роботі з персоналом;
  • Неділя Ольга Іванівна, завідувач сектору інформаційної політики організаційно-розпорядчого управління.

Гості університету розповіли про структуру Київської митниці, перспективи працевлаштування, особливості роботи в різних структурних підрозділах та на різних посадах. Звернули увагу на високий рівень підготовки фахівців ОП «Митна справа», який вони продемонстрували під час проходження практичної підготовки на зазначеній митниці у лютому цього року. На зустрічі були присутні офлайн та онлайн близько 100 студентів освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр».

Під час зустрічі стейкголдерів з викладачами кафедри товарознавства та митної справи обговорено напрями вдосконалення підготовки фахівців з митної справи, можливість проведення відкритих занять, проходження практичної підготовки тощо.

Мережко Н. В.,
завідувач кафедри товарознавства та митної справи

остання редакція 22.03.2024