Студентки ДТЕУ – призери чемпіонату України

У Львові, у спорткомплексі «Боско-Арена», відбувся ХХ чемпіонат України із черлідингу серед професійних команд, який зібрав понад 1800 спортсменів з 50 провідних клубів країни.

Державний торговельно-економічний університет представляла збірна команда із черлідингу «Kolibri Cheer», яка стала бронзовим призером змагань. Спортсменки показали високий рівень фізичної та емоційної підготовки, а також згуртованість і бажання вдосконалюватися.

Вітаємо призерів та бажаємо сил для подальших здобутків!

Дембіцька Олена,
старший викладач кафедри фізичної культури та спорту

остання редакція 22.03.2024