Успіх на Універсіаді Києва

У межах ХІХ Універсіади Києва відбулися змагання Студентської ліги із чирлідингу. У заході взяли участь шість столичних ЗВО, серед яких НУБіП, КНУБА, НМУ ім. О.О. Богомольця, ДУІКТ та ДТЕУ. Змагання проведено за підтримки Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і Федерації чирлідингу та чирспорту України.

Державний торговельно-економічний університет представляла команда «Kyiv Cheerleading Team», яка вже не вперше стає призером в цьому виді спорту.

За регламентом змагання були особистісно-командними. Студенти мали змогу виступити в сольних програмах, дуетах та командою. Наші дівчата показали високий рівень підготовки та запалили емоції всього залу своїми енергійними виступами.

Спортсменки ДТЕУ, які виступали в індивідуальних номерах та дуетами, вибороли призові місця в номінаціях: 1-ше місце в «Urban Cheer solo» – Шапошнікова Влада (ФТМ 4-27), 2-ге місце в «Cheer Dance solo» – Роженцева Ксенія (ФТМ 3-4), 3-тє місце в «Jazz Dance solo» – Король Каріна (ФТМ 1-18), 1-ше місце в «Urban Cheer double» – Шапошнікова Влада (ФТМ 4-27) та Гордієнко Марина (ФЕМП 2-16).

Дві першості вибороли в командних виступах у номінаціях: «Pom Dance team» та «Cheer Dance Show».

Спортсменки команди «KCT» висловлюють свою подяку університету й ректору Анатолію Антоновичу за підтримку та змогу розвиватися на професійному рівні!

Пишаємося нашими спортсменами та бажаємо перемог у подальших змаганнях!

Дембіцька Олена,
старший викладач кафедри фізичної культури та спорту

остання редакція 27.03.2024