Зустріч зі світом «АТЛЕТІКС»: шлях до успішної кар’єри в торгівлі

Сучасний ринок праці все більше набуває ознак ринку роботодавця в умовах повномасштабної війни, а наш університет завжди налаштований на стратегічне партнерство. В рамках тижня ФЕМП та з метою поглиблення знань з дисципліни «Категорійний менеджмент» 25 березня 2024 року кафедрою менеджменту вперше було організовано зустріч з фахівцями відомої української компанії у галузі оптової та роздрібної торгівлі одягом і взуттям «АТЛЕТІКС».

Чудовою нагодою поглибити знання та набути цінного досвіду від професіоналів компанії – директора з персоналу Оксани Савченко та менеджера з персоналу Ольги Гарбар, скористалося понад 100 здобувачів першого бакалаврського рівня вищої освіти, які навчаються за освітніми програмами «Торговельний менеджмент», «Категорійний менеджмент у ритейлі», «Оптова та роздрібна торгівля» та «Маркетинг».

Під час захоплюючої презентації спікерів студенти дізналися про історію створення успішної компанії, відкриті вакансії молодшого продакт-менеджера і помічника категорійного менеджера та можливості кар’єрного зростання, лайфхаки при проходженні співбесіди та умови праці в «АТЛЕТІКС».

Щиро дякуємо ініціаторам та організаторам зустрічі за надану інформацію, що сприятиме розширенню можливостей проходження стажування викладачів, практичної підготовки та працевлаштування в торгівлі студентів ДТЕУ!

Ірина МИКОЛАЙЧУК,
к.е.н., доцент кафедри менеджменту