Лекція від стейкхолдера «Національно-патріотичне виховання майбутніх фахівців фізичної культури та спорту засобами українознавства»

Відкрита гостьова лекція від стейкхолдера «Національно-патріотичне виховання майбутніх фахівців фізичної культури та спорту засобами українознавства» відбулася 27 березня 2024 року. Запрошений гість – Сагач Оксана Михайлівна, доктор педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, корекційної освіти та менеджменту Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Метою зібрання є обговорення питань, пов’язаних з патріотичною свідомістю, почуттям любові до власної землі, родини, держави, пошани до українських історичних процесів, подій, крізь призму інтересів української нації, історії народу, філософію, культуру готовності до виконання громадянських та конституційних обов’язків.

Саме тому одним із важливих напрямів патріотичного виховання є залучення здобувачів освіти до народознавства – вивчення культури, побуту, звичаїв рідного краю. Кожна нація, кожен народ, навіть кожна соціальна група має свої звичаї, традиції, що виробилися протягом багатьох століть і освячені віками. Звичаї і мова – найміцніші елементи, що об’єднують окремих людей в один народ, в одну націю.

Захід відбувся у змішаному режимі та зібрав понад 40 осіб з числа здобувачів вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт ОП «Спортивний менеджмент» та інших спеціальностей ДТЕУ.

Вдячні нашій гості за цікавий захід!

Паришкура Юлія,
доцент кафедри фізичної культури та спорту

остання редакція 28.03.2024