Нові надходження в бібліотеку та нова вибіркова дисципліна

Право внутрішнього ринку ЄС – нова вибіркова дисципліна в ДТЕУ у рамках проєкту «Кафедра Жана Моне з права внутрішнього ринку ЄС».

В умовах набуття Україною статусу кандидата на членство в ЄС розуміння основ Європейського Союзу та функціонування внутрішнього ринку є значною перевагою для успішної кар’єри в бізнесі та міжнародних відносинах.

Ця дисципліна є адаптованою для студентів – неюристів та забезпечує здобуття необхідних знань та навичок для розуміння, за якими правилами «грають» на внутрішньому ринку ЄС, при експортно-імпортних операціях, виході українських підприємств на європейський ринок. Крім того, студенти дізнаються про особливості процесу вступу України в ЄС.

Дисципліну викладатимуть викладачі з міжнародним та практичним досвідом:

• проф. Наталія Мазаракі, завідувач кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, експерт проєктy Association4U, який надає експертну підтримку Уряду України у період посиленого наближення законодавства України до acquis ЄС;
  • доц. Тамара Кортукова, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, член експертної ради при Представнику Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Команда проєкту передала в читальну залу бібліотеки ДТЕУ найкращі англомовні підручники із права ЄС та права внутрішнього ринку ЄС для використання у рамках вивчення дисципліни, а також всіма охочими до знань із євроінтеграції та ЄС.

Наталія Мазаракі,
доктор юридичних наук, професор,
завідувач кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

остання редакція 29.03.2024