Бухгалтерський воркшоп з HR-менеджером аудиторської компанії «Nexia DK»

За ініціативою кафедри обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку 28 березня 2024 року проведено воркшоп для студентів 3–5 курсів спеціальності «Облік і оподаткування».

Спікер заходу – Любов Вовк, HR-менеджер аудиторської компанії «Nexia DK». Під час заходу було обговорено важливість рівня розвитку корпоративної культури компаній для ринку праці, власного персоналу та її вплив на процеси розвитку і показник задоволеності роботою кожного працівника. Бонус воркшопу – подарунок від компанії «Nexia DK» для всіх учасників та можливість поспілкуватися зі спеціально запрошеним гостем про реалії роботи.

Щиро вдячні спікеру за проведену корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Підготовлено:
Фоміна О. В., зав. каф. обліку та оподаткування, д-р екон. наук, проф.

остання редакція 29.03.2024