Гостьова онлайн-лекція «Тайм-менеджмент, або "як встигати все"»

За сприяння кафедри публічного управління та адміністрування 28 березня 2024 року відбулася гостьова лекція на тему «Тайм-менеджмент, або "як встигати все"» для здобувачів освітніх програм «Публічне управління та адміністрування» і «Муніципальний менеджмент», а також усіх зацікавлених осіб.

Спікерка заходу – Ірина Боришкевич, менеджерка та спікерка Школи бізнесу і менеджменту, авторка методики з тайм-менеджменту «Просто у 4 кроки», доцентка кафедри менеджменту в інформаційних технологіях Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Пані Ірина під час заходу поділилася з присутніми своїми знаннями та досвідом щодо роботи в режимі методики «просто у 4 кроки» як важливого фактору використання робочого та позаробочого часу у власних цілях, куди входить:

1. особистий аналіз, до основних інструментів якого належать SWOT-аналіз, психологічні тести, колесо життєвого балансу;
  2. SMART-планування, що містить стратегічне (3-5 років), тактичне (1 рік) та поточне (день, тиждень) планування;
  3. дисципліна, що визначає трекер ефективності проведення часу;
  4. боротьба з поглиначами часу, пов’язаних із витрачанням часу на непотрібні речі чи надмірним перебуванням у соціальних мережах.

Наприкінці лекторка представила цікавий відеокейс, що проілюстрував особливості витрачання часу на досягнення цілей, що відповідають власним бажанням, який особливо вразив відвідувачів своєю яскравістю, емфатичністю та інформаційномісткістю.

Дякуємо за цікаву та змістовну лекцію!

Канд. екон. наук, доц., доцент кафедри публічного управління та адміністрування
Ільїна Анастасія Олександрівна

остання редакція 01.04.2024