Оголошеннявсі

Гостьова онлайн-лекція «Когнітивна війна та особливості кібертероризму в Україні»

У межах започаткування нового циклу лекцій «Гостьовий професор», який було організовано для удосконалення знань та розширення кругозору студентів – здобувачів ступеня вищої освіти «бакалавр» за освітніми програмами «Публічне управління та адміністрування» і «Муніципальний менеджмент», 29 березня 2024 року кафедра публічного управління та адміністрування організувала гостьову онлайн-лекцію доктора наук з державного управління, доцента, професора кафедри публічного управління Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП) України Оксани Євсюкової на тему «Когнітивна війна та особливості кібертероризму в Україні», яка є надзвичайно важливою та актуальною в сучасних умовах Української держави.

Під час заходу лекторка висвітлила особливості ведення когнітивної війни, акцентувала увагу на питаннях запобігання впливу дезінформації на свідомість і підсвідомість громадян України та важливості набуття вмінь відрізняти правдиву інформацію від фейкової в інформаційному просторі.

Наприкінці заходу пані Оксана надала поради слухачам ознайомитися із принципами кібербезпеки, дотримуватися яких потрібно у всіх сферах життєдіяльності суспільства, що значною мірою сприятиме запобіганню кібертероризму.

Щиро дякуємо Оксані Володимирівні та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Ільїна Анастасія Олександрівна,
канд. екон. наук, доц., доцент кафедри публічного управління та адміністрування

остання редакція 02.04.2024