Дні донора в ДТЕУ

Донорство крові під час війни - це ще одна лінія оборони України, до якої може долучитися кожен. І незважаючи на всі жахіття, повітряні тривоги, українці демонструють справжні дива — дива єдності, хоробрості, незламності. Потреба в донорській крові буде стабільно високою аж до перемоги, і ми робимо свій вклад у цю перемогу.

Традиційно в кінці березня у стінах університету було проведено «Дні донора ДТЕУ», до соціально важливого заходу долучилося 50 донорів. Сім’єю ДТЕУ за ці дні було зібрано понад 22,5 літри крові. Цей захід виховує в молоді відчуття відповідальності й розуміння цінності людського життя!

31.03.2024
остання редакція 03.04.2024