Навчання в Гранадському університеті (Іспанія) за Програмою Еразмус+

У рамках проєкту Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» між Державним торговельно-економічним університетом та Гранадським університетом (м. Гранада, Іспанія) оголошується конкурсний відбір студентів на навчання за кордоном у першому семестрі 2024/2025 н.р.

Мова навчання – англійська, іспанська.
Освітній ступінь – «бакалавр» (3-й та 4-й рік навчання у ДТЕУ, 2024/2025 н.р.).

Oбов’язковою вимогою є володіння англійською мовою на рівні В2 і наявність міжнародного мовного сертифіката (IELTS, TOEFL, Cambridge і т.д. щонайменше на рівні В2).

Спеціальність – на вибір студента з актуальних у Гранадському університеті.

Ознайомитися зі спеціальностями можна на сайті за посиланням...

Претенденти на навчання за кордоном повинні подати до 24 квітня 2024 р. на пошту o.karpan@knute.edu.ua такі документи:

• копія закордонного паспорта;
  • виписка з оцінками (з перекладом на англійську мову);
  • характеристика від факультету (з перекладом на англійську мову);
  • CV у форматі Europass (англійською мовою);
  • мотиваційний лист у форматі Europass (англійською мовою);
  • копію сертифіката, який підтверджує рівень володіння іноземною мовою.

Інформація про університет – за посиланням...

остання редакція 02.04.2024