+6 позицій у рейтингу SCOPUS

Оприлюднено щорічний рейтинг закладів вищої освіти України за результатами наукометричного моніторингу суб’єктів науково-видавничої діяльності наукометричною базою Scopus.

Згідно з результатами рейтингу 2024 року Державний торговельно-економічний університет покращив свої позиції на 6 пунктів, продовживши монотонне сходження сходинками Scopus-рейтингу. Тільки за останні 5 років ДТЕУ в цьому рейтингу піднявся на 34 позиції. Університет розглядає наукову діяльність як один із пріоритетів стратегічного розвитку і докладає зусиль до апробації її результатів у глобальному академічному просторі, в тому числі шляхом наукових публікацій у провідних світових виданнях.

остання редакція 02.05.2024