Заходи з нагоди Дня науки

о 13:30

актова зала Конгрес-центру

Детальніше про захід:

В межах цьогорічного відзначення Дня науки у Державному торговельно-економічному університеті відбудеться низка важливих та цікавих подій.

Цього дня відбудеться візит делегації Італійського агентства зі співробітництва у сфері розвитку (AICS) у складі  Пана Пʼєтро Піпі та Пані Барбари Такконе й о 13:00 планується урочисте підписання Меморандуму про взаєморозуміння з італійськими партнерами.

Окрім цього, о 13:30 відбудуться урочистості з нагоди Дня науки. Запрошуємо здобувачів, викладачів та співробітників долучитись до даного заходу!

остання редакція 14.05.2024