Всесвітній день вишиванки

об 11:30

Гранд-хол корпусу А

Детальніше про захід:

Запрошуємо здобувачів, викладачів та співробітників на відзначення Всесвітнього дня вишиванки. Цього року у вас буде можливість зробити професійні індивідуальні фото та взяти участь у традиційному колективному фото Родини ДТЕУ у вишиванках. До того ж, нагадуємо, що ви можете долучитись до благодійного розіграшу вишиванки від українського бренду (деталі розіграшу за посиланням). Підтримуємо українські традиції разом з ДТЕУ!

остання редакція 14.05.2024