День працівників торгівлі

Шановні колеги, партнери, друзі!

25 липня 2024 року у Державному торговельно-економічному університеті (вул. Кіото, 19, м. Київ) відбудуться заходи з нагоди Дня працівників торгівлі з метою обговорення перспектив розвитку торговельної галузі.

Учасниками заходу стануть представники торговельних і виробничих підприємств, асоціацій, логістичних компаній, міжнародних бізнес-структур, органів виконавчої влади, громадських організацій, наукових, експертних установ, засобів масової інформації.

Провідний галузевий університет радо зустрічатиме колективи підприємств торгівлі!

04.07.2024
остання редакція 11.07.2024