Оголошеннявсі

Реєстрація вступників для складання ЄФВВ та/або ЄВІ

Вступнику

Шановні вступники до магістратури!

Міністерством освіти і науки Україні 25.05.21 року (посилання на лист) знято обмеження щодо вступу до магістратури на спеціальність 081 «Право» для випускників бакалаврату з інших спеціальностей.

Запрошуємо вступників на реєстрацію!.

Нагадуємо , що реєстрація закінчується о 18.00 3 червня!

Чекаємо на вас!

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ У 2021 РОЦІ

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ТА ЄДИНОГО ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

у Київському національному торговельно-економічному університеті

розпочинається з 9:00 11 травня та закінчується о 18:00 03 червня 2021 року

Перелік спеціальностей, освітніх програм

Для успішної реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу Приймальної комісії evi@knute.edu.ua скановані копії (фотокопії):

• заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (документ Заява-анкета)
  • документа, що посвідчує особу;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання) та персональні дані яких не вносяться до ЄДЕБО) У довідці обов’язково повинні бути вказані реквізити (серія та номер) документа, на підставі якого відбувався вступ;
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (із урахуванням норм, наведених у пунктах 3-7 розділу ІІІ Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них, затверджених Міністерством внутрішніх справ України за № 875 від 18 жовтня 2019 року, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 07 листопада 2019 року за № 1146/34117).

У темі листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові, спеціальність, освітню програму.

В тексті листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Графік роботи приймальної комісії:

Понеділок - п`ятниця - 9:00-17:00                                Обідня перерва  13:00-14:00

Субота  - 10:00-13:00                                                     Без перерви

Неділя - вихідний

Контакти приймальної комісії