logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Візит делегації Ради з питань конкуренції Республіки Молдова до КНТЕУ

Загальна інформація

     23 жовтня в університеті з візитом перебувала делегація Ради з питань конкуренції Республіки Молдова. У складі делегації – Президент Ради Віоріка Караре,  член Пленуму Ради Іон Максим. Антимонопольний комітет України представляв Державний уповноважений  Шершун С.М.  Під час візиту  в університет члени поважної делегації зустрілись із керівництвом університету, факультету економіки, менеджменту і права, колективом кафедри економічної теорії та конкурентної політики. Метою візиту представників антимонопольного органу Молдови стало ознайомлення з досвідом організації підготовки фахівців зі спеціальності «Управління в сфері економічної конкуренції».

     Під час зустрічі з провідними викладачами кафедри економічної теорії та конкурентної політики було обговорено широке коло питань організації навчального процесу за спеціальністю «Управління в сфері економічної конкуренції», структури навчальних програм,  переліку навчальних дисциплін, організації проведення навчальних та виробничих практик в Антимонопольному комітеті України, організації наукової діяльності  студентів  в КНТЕУ.  Відбувся обмін думками щодо загальносистемних закономірностей та національних особливостей  розвитку конкуренції в Україні та Республіці Молдова.

     Представники Ради з питань конкуренції Республіки Молдова, посольства Республіки Молдова та Антимонопольного комітету  України зустрілись зі студентами 20 групи 5 курсу ФЕМП. Відбулась цікава і відверта розмова про спеціальність, майбутню кар’єру. Студентів та гостей університету об’єднали спільні погляди щодо підвищення ролі знань з економічної конкуренції у європейському майбутньому наших країн.  

23.10.2014
adv
2708
остання редакція 23.10.2014
Vita