Бібліотечні ресурси

Шановний читач!

Користуйтеся новітніми технологіями бібліотечних ресурсів:

Пошук документів

Класифікатори

Ваш персональний формуляр

У бібліотеці розміщені оголошення про додатково відкриті ресурси для використання.

Доступ до інформаційно-бібліотечних ресурсів з мобільних пристроїв

Для доступу до електронного каталогу бібліотеки КНТЕУ зі смартфонів та планшетів з операційною системою Android необхідно завантажити це Android застосування.

По закінченню завантаження операційна система Android запропонує встановити щойно скачане застосування. Погодьтесь. По закінченню встановлення буде запропоновано відкрити застосування. В разі погодження, застосування буде запущено з параметрами за замовчуванням. Один з параметрів визначає адресу бібліотеки (URL). Введіть http://libtomcat.knute.edu.ua/library/ і поверніться на сторінку пошуку документів.

В мультимедійній бібліотеці на постійній основі відкрито доступ до наступних повнотекстових баз даних:

• Бази даних компанії EBSCO Publishing з різних галузей знань
  • Видавничий Дім Гребєннікова «Grebennikov» повнотекстові статті з маркетингу, менеджменту, фінансів та персоналу)
  • Російська наукова електронна бібліотека (e-library.ru), де представлені повнотекстові фахові економічні журнали
  • База даних економіки та права (Polpred.com) зовнішньекономічні показники країн світу
  • Відкриті Архіви України (oai.org.ua) депозитарій наукових статей, монографій з різних дисциплін
  • Країни світу (Українського національного інформагентства «Укрінформ»)
  • Законодавча база України (НАУ)
  • Видання КНТЕУ: «Вісник КНТЕУ», «Товари та ринки»
  • Фонд аудіо-відео-фото матеріалів КНТЕУ, в якому висвітлюються вагомі події з життя університету
  • «Товарний монітор»  - тижневик огляду ринків (видавництва «Держзовнішінформ»)
  • Комплекти навчально-методичного забезпечення КНТЕУ, розроблені викладачами університету для всіх факультетів