ESCP Europe

Центр європейської освіти

ESCP Europe
Вища Європейська Школа Комерції

ESCP Europe – це європейська бізнес-школа, яка була заснована в 1819 році та є найстарішою бізнес-школою у світі. Вона має кампуси в Парижі, Лондоні, Берліні, Мадриді, Турині та Варшаві.

За версією Financial Times, у 2019 році школа ESCP Europe зайняла 5-е місце серед європейських бізнес-шкіл. Згідно з рейтингом Financial Times, у 2018 році програма Master in Management посіла друге місце у світі. Крім того, завдяки програмі Executive MBA, станом на 2019 рік школа займає 14-е місце у світовому рейтингу.

ESCP Europe також пропонує докторську програму (PhD) та декілька магістерських програм (Master) у специфічних галузях управлінських наук, таких як маркетинг, фінанси та підприємництво. Програми школи мають акредитацію таких міжнародних організацій як EQUIS, AACSB, EFMD MBA та EFMD EMBA.

Опис програм навчання для студентів ДТЕУ/КНТЕУ

Навчальна програма: бакалаврська або магістерська програми навчання.

Диплом: «Вищої освіти», який підтверджується Міністром національної освіти Франції.

Термін навчання: 3 роки за бакалаврською програмою; 2 роки за магістерською програмою.

Форма навчання: денна форма навчання.

Мова навчання: французька або англійська.

Вимоги до студентів для вступу на бакалаврську програму:

• щонайменше 2 роки навчання в ДТЕУ/КНТЕУ;
  • ​знання англійської або французької мови на рівні В2, підтверджені відповідним сертифікатом.

Вимоги до студентів для вступу магістерську програму:

• щонайменше 3 роки навчання в ДТЕУ/КНТЕУ;
  • знання англійської або французької мови на рівні В2/С1, підтверджені відповідним сертифікатом.

Процедура запису на програму:

1. попередній запис на програму здійснюється восени-взимку;
  2. здійснюється попередній відбір кандидатів на основі оцінок, отриманих протягом навчання у попередні роки, а також відповідності до лінгвістичної підготовки;
  3. навесні проводяться конкурсні іспити (всі кандидати на навчання будуть заздалегідь ознайомлені з вимогами);
  4. зарахування буде проводитися у вересні місяці.

Студенти можуть звертатися за стипендіями, що надаються урядом приймаючої сторони, а також іншими організаціями, що надають фінансову допомогу.

Додаткова інформація про ESCP Europe представлена в Institute Brochure англійською мовою. Інформація про бакалаврські та магістерські програмами представлена у документах ESCP Europe Bachelor та ESCP Europe Masters англійською мовою.

Офіційний сайт: https://www.escpeurope.eu/

13.02.2015