UСA

Центр європейської освіти

Університет Клермон - Овернь
Université Clermont - Auvergne

Університет Клермон – Овернь – це державний університет, кампус якого розташований в м. Клермон-Ферран, Франція. Університет створено шляхом об’єднання Університету Блез Паскаля (Клермон-Ферран ІІ) та Університету д’Овернь (Клермон-Ферран І) 1 січня 2017 р.

В Університеті Клермон – Овернь навчаються майже 35 тис. студентів, з яких 858 – докторанти. Колектив університету складається з 3320 співробітників, у тому числі, 1281 особа – науково-педагогічний персонал та 1937 осіб – адміністративний персонал. До складу університету входять 35 дослідницьких лабораторій, 5 коледжів, інститут інформатики, політехнічний інститут та 5 докторських шкіл, що охоплюють такі галузі науки, як економіка, право, менеджмент, медицина, охорона навколишнього середовища, гуманітарні та соціальні науки та ін.

Університет має статус EPSCSP (Établissement public à caractère scientifique, culturel et professionnel), що є найвищим рівнем французької акредитації та засвідчує високу якість навчання. Оскільки університет багатопрофільний, то він пропонує більш ніж 60 державних освітніх ступенів з економіки та політичних наук, менеджменту та адміністрування, а також з медицини, фармацевтики, стоматології, права та криміналістики.

Опис програм навчання для студентів КНТЕУ

Навчальна програма: «Менеджмент»

Диплом: Licence 3.

Форма навчання: очна.

Мова навчання: французька або англійська.

Вимоги до студентів:

• 2-3 роки навчання в КНТЕУ.
  • Знання французької або англійської мови на рівні В2, підтверджені відповідним сертифікатом.

Навчальна програма: «Стратегічний менеджмент»

Форма навчання: очна.

Мова навчання: французька або англійська.

Вимоги до студентів:

• 4 роки навчання в КНТЕУ.
  • Знання французької або англійської мови на рівні В2/С1, підтверджені відповідним сертифікатом.

Навчальна програма: «Стратегічний менеджмент».

Диплом: Master 2.

Мова навчання: французька.

Вимоги до студентів:

• 5 років навчання в КНТЕУ.
  • Знання французької мови на рівні В2, підтверджені відповідним сертифікатом.

Процедура запису на програми:

1. Попередній запис на програму здійснюється навесні.
  2. Відбір кандидатів здійснюватиметься до 30 липня перед початком навчального року.
  3. Студент зобов’язується особисто представити свою кандидатуру за допомогою форми CIELL 2, потім надіслати поштою в Університетську Школу Менеджменту досьє CIELL 2 до дати закриття, яка щорічно визначається інстанціями Університету Клермон - Овернь.

Досьє повинно містити наступні документи:

• Резюме.
  • Мотиваційний лист.
  • Ксерокопію паспорта.
  • Ксерокопію отриманих дипломів.
  • Виписки отриманих оцінок зі шкільного атестату.
  • Виписки отриманих оцінок за останні два чи три навчальні роки.
  • Дві фотокартки.
  • Сертифікат, який підтверджує рівень володіння французькою мовою.

Оплата за навчання повинна здійснюватись студентом під час його перебування у Франції, або готівкою співробітнику бухгалтерії, або банківським переказом. В будь-якому випадку, оплата повинна бути здійснена до 15 грудня навчального року.

Офіційний сайт Університету Клермон - Овернь: http://www.uca.fr/

16.02.2015