UCLAN

Центр європейської освіти

University of Central Lancashire (UCLan)

Університет Центрального Ланкаширу

Університет Центрального Ланкаширу це державний університет, розташований в м. Престон графства Ланкашир (Великобританія). Університет розпочав свою діяльність зі створення «Тhe Institution For The Diffusion Of Useful Knowledge» у 1828 році. Надалі був відомий як «Harris Art College», потім «Preston Polytechnic» та «Lancashire Polytechnic», а в 1992 році отримав статус університету. Університет Центрального Ланкаширу займає 8 місце в рейтингу найбільших університетів за чисельність студентів.

Університетські кампуси розташовані в містах Престон та Бернлі, а також в м. Вестлейк (Західна Камбрія). Університет приймає студентів та науковців з більш ніж 100 країн світу та має міжнародні зв’язки з 125 вищими навчальними закладами-партнерами.

Співробітники Університету Центрального Ланкаширу є представниками 22 національностей та володіють 30 мовами. Щороку більше 2000 іноземних студентів приїжджають на навчання до  UCLan.

Опис програми навчання для студентів ДТЕУ/КНТЕУ

Літня школа з вивчення англійської мови

Термін навчання: липень - серпень

Тривалість: мінімум 1 тиждень

Вимоги: мінімальний рівень володіння англійською мовою В1

Детальна інформація про Літню школу наведена за посиланням.

Навчальна програма

Навчальна програма: бакалаврська програма навчання.

Диплом: Бакалавр.

Спеціальність: Міжнародні бізнес комунікації.

Термін навчання: 1 рік.

Форма навчання: денна форма навчання.

Мова навчання: англійська.

Вимоги до студентів:

• Знання англійської мови – рівень В2/С1,
  • щонайменше 3 роки навчання в ДТЕУ/КНТЕУ

Найбільш розповсюджені спеціальності, як туризм та готельний бізнес, бухгалтерський облік та фінанси, менеджмент, HR та маркетинг представлені наступними школами Університету Центрального Ланкаширу:

Додаткова інформація представлена на сайті університету http://www.uclan.ac.uk/.

15.02.2015
Nataliia