Université Pierre Mendès France

Центр європейської освіти

Université Pierre Mendès France (UPMF)
Університет ім. П’єр Мендес Франс (УПМФ)

Університет ім. П’єр Мендес Франс розташований у м. Гренобль альпійського регіону Рона-Альпи (Франція). За своїм географічним положенням місцезнаходження університету має такі переваги: розвиток гірськолижного туризму в регіоні, а також близьке розташування зі Швейцарією та Італією.

UPMF щороку відкриває свої двері для 19 тис. студентів, з яких 3 тис. – іноземці. Переважна більшість будівель університету розташовані в  мальовничому капмусі, які сполучені між собою трамвайною лінією. У студентів є також можливість користуватися послугами бібліотек, університетських їдалень, басейнів, стадіонів, медпунктів та ін.

Опис програми навчання для студентів КНТЕУ

Навчальна програма: програма подвійного диплома «Бакалавр з економіки та управління».

Диплом: Licence.

Термін навчання: 1 рік.

Форма навчання: дистанційна (для студентів, які навчаються французькою мовою є можливість виїзду на навчання на 2 семестр до УПМФ).

Мова навчання: французька або англійська.

Вимоги до студентів:

• 3 роки навчання в КНТЕУ.
  • Знання англійської або французької мови на рівні В1/В2, підтверджені відповідним сертифікатом.

Процедура запису на програму:

1. попередній запис на програму здійснюється навесні;
  2. список відібраних студентів разом з перекладеними заліковими книжками, завіреними в КНТЕУ, пересилається в УПМФ протягом червня;
  3. відібраним студентам відкривається доступ для попереднього запису на сайті УПМФ, де вони повинні будуть заповнити документ «досьє еквівалентності»;
  4. економічний факультет УПМФ видає офіційний «Документ про індивідуальне зарахування», який дозволяє адміністративний запис в університет;
  5. відібрані студенти повинні будуть заповнити документ «Адміністративне досьє», направити його в УПМФ и заплатити за навчання до 1 листопада.

Після цього студенти отримають доступ до педагогічних ресурсів на мультимедійній платформі економічного факультету УПМФ.

Умови отримання диплома для студентів, які вибрали навчання на французькій мові:

1. отримати не менше 10 балів з 20 за дисциплінами ЕФ УПМФ;
  2. отримати диплом бакалавра в КНТЕУ;
  3. надати сертифікат рівня В2 з французької мови.

Умови отримання диплома для студентів, які вибрали навчання на англійській мові:

1. отримати не менше 10 балів з 20 за дисциплінами ЕФ УПМФ;
  2. отримати диплом бакалавра в КНТЕУ;
  3. отримати «залік» з французької мови як іноземної;
  4. надати сертифікат рівня В2 з англійської мови.

Додаткова інформація про університет представлена в International student guide на французькій та англійській мовах, а також в документі Grenoble-presentation.

Офіційний сайт: http://www.upmf-grenoble.fr/

01.03.2015