Круглий стіл «Практика очима студентів і роботодавців»

18 березня  2015 року в рамках роботи VIІ Конcумерського  фестивалю відбулося засідання круглого столу на тему «Практика очима студентів і роботодавців».

Учасники зустрічі Центр розвитку  кар’єри, керівники практики  ФТТП, ТОВ «Ашан Гіпермаркет Україна», студенти ФТТП обговорювали нові можливості практичного навчання студентів КНТЕУ.

Засідання круглого столу відкрив декан факультету товарознавства і торговельного підприємництва Осика Віктор Анатолійович. Він наголосив на  актуальності теми заходу та побажав плідної роботи.

Під час роботи круглого столу студенти поділилися враженнями про проходження практики в різних сегментах мережі «Ашан».

Учасники заходу вносили пропозиції щодо інновацій в організації практичної діяльності студентів в мережі «Ашан».

Такі заходи є важливими, оскільки урізноманітнюють навчальний процес, дозволяють всебічно обговорити актуальні проблеми та виробити стратегічні концепції для їх розв’язання.

18.03.2015
adv