logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Бліц-інфо «Корисна бухгалтерія»: практичні навички використання облікових методик

Загальна інформація

18 березня 2015 року в рамках VIІ Консумерського фестивалю аспірантами та викладачами кафедри бухгалтерського обліку було проведено бліц-інфо «Корисна бухгалтерія» в загальноосвітніх закладах міста Бориспіль.

Захід проводився для учнів 10-11 класів Бориспільських ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 та 8. У підготовці та проведенні заходу взяли участь аспіранти кафедри бухгалтерського обліку Ніколенко Н. та Закревська О. під керівництвом к.е.н., асист. Карпенко Д.В.

Мета проведення заходу полягала в отриманні практичних навичок з використання облікових методик у повсякденному житті школярів, зокрема надання корисних порад при формуванні сімейного бюджету, відкритті власного бізнесу тощо. Школярі отримали можливість поринути у світ обліку під незвичним кутом. Крім того, кожен учень спробував сформувати бюджет власної родини, визначив суми загального доходу сім’ї та її витрати за місяць, що допоможе виявити зайві статті витрат, оптимізувати їх склад та раціоналізувати використання сімейних коштів з метою збільшення заощаджень.

Учні мали змогу поставити питання щодо облікових методик, які можуть бути корисними у повсякденному житті; особливостей навчання та вступної кампанії у Київському національному торговельно-економічному університеті тощо.

18.03.2015
adv
1407
остання редакція 20.03.2015
adv