Центр європейської освіти

Англійська та французька мови для студентів КНТЕУ!

До 30 вересня 2021 р. Центр європейської освіти КНТЕУ проводить набір на курси з вивчення англійської та французької мов.

Програма навчання розрахована на інтенсивне вивчення іноземної мови від початкового рівня (А1) до рівня вище середнього (В2).

Записатися на програми вивчення англійської та французької мови можуть студенти КНТЕУ усіх факультетів. Вартість навчання залежить від рівня навчальної програми та кількості навчальних годин. У разі успішного завершення навчальної програми випускники Центру європейської освіти отримують сертифікат.

Випускники, які досконало оволоділи іноземною мовою рівнів В1-В2 мають можливість складати екзамени на отримання  міжнародних мовних  сертифікатів (DELF-DАLF, IELTS) у Французькому інституті в Україні та в Британській Раді в Україні, а також брати участь у різних формах міжнародної академічної мобільності та програмах подвійного дипломування в рамках угод про співпрацю з європейськими ЗВО – партнерами КНТЕУ.

Подати заяву на навчання можна з понеділка по п’ятницю з 1000 до 1600 в навчальному корпусі «Д», кім. 229 або на електронну адресу: eecenter@knute.edu.ua

При собі мати наступні документи:

Набір на навчання за програмою подвійного дипломування

Шановні студенти!

До 24 вересня 2021 р. проводиться набір на навчання за спільною програмою подвійного дипломування Київського національного торговельно-економічного університету та Університету Гренобль Альпи (м. Гренобль, Франція) за освітнім ступенем «Бакалавр з економіки та управління» на дистанційній основі.

Навчання проходить англійською або французькою мовами (за вибором студента). Термін навчання – 1 рік.

Для студентів, які обрали навчання французькою мовою є можливість виїзду на навчання на другий семестр безпосередньо до Університету Гренобль Альпи.

Вимоги до студентів: програма навчання розрахована на студентів останнього року бакалаврату, а також магістратури та випускників КНТЕУ усіх факультетів та спеціальностей. Бажана наявність сертифікату, який підтверджує рівень володіння англійською/французькою мовою щонайменше на рівні В1.

За детальною інформацією щодо умов навчання та вартості звертатися до Центру європейської освіти КНТЕУ з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00 (навчальний корпус «Д», кім. 229) або за електронною адресою eecenter@knute.edu.ua.

Інтернет-ресурси для вивчення англійської мови

31.03.2015
Nataliia