Підписано угоду між КНТЕУ та Федерацією «Обміни Франція-Україна»

19 травня 2015 року в КНТЕУ відбулася зустріч ректора Анатолія Антоновича Мазаракі зі співпрезидентом Федерації «Обміни Франція-Україна» Жаком Форжероном. На зустрічі також були присутні Аташе з питань університетського і наукового співробітництва, Директор французько-українського центру університетського і наукового співробітництва Посольства Франції в Україні Жіль Мамец та Климчук Ангеліна, представник київського офісу. Мета зустрічі - підписання угоди про співпрацю між КНТЕУ та Федерацією «Обміни Франція-Україна». Завдяки цій угоді, тепер у французькомовних студентів різних спеціальностей є реальна можливість пройти літню практику у Франції на пільгових умовах.

Федерація «Обміни Франція-Україна», що включає в себе 16 асоціацій, ще з 1992  року надає допомогу українській молоді в галузі освіти. За два десятиліття плідної діяльності Асоціація зробила значний внесок у розвиток українсько-французького діалогу, освітньо-наукового співробітництва, культурного і ціннісного зближення України та Франції. Асоціацією реалізовано більше 16 тисяч українсько-французьких обмінів та гуманітарних проектів. Вже кілька поколінь українських студентів отримало належну допомогу та можливість здобути освіту у вищих навчальних закладах Франції, а значна кількість французьких громадян відкрила для себе мистецьке багатство та потенціал України.

19.05.2015
adv