Виготовлення документа про вищу освіту ↓34 грн

Гранична вартість виготовлення документа про вищу освіту не перевищуватиме 34 грн

Відповідно до частини сьомої статті 7 Закону України «Про вищу освіту» вищі навчальні заклади виготовляють документи про вищу освіту, при цьому гранична вартість документів про вищу освіту державного зразка та перелік інформації, яка повинна міститися у документі про вищу освіту встановлюється Кабінетом Міністрів України.

На виконання вказаних норм Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 31 березня 2015 року № 193 «Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка»:

•  затверджено перелік інформації, яка повинна міститись у документах про вищу освіту (наукові ступені);
  •  встановлено, що гранична вартість виготовлення документа про вищу освіту державного зразка не повинна перевищувати двох неоподаткованих мінімумів доходів громадян (34 грн).

Київський національний торговельно-економічний університет засвідчує про неухильність дотримання законодавства про вищу освіту та виконання постанов і рішень органів державної влади.

20.05.2015
adv