Конференції, семінари, публікації

Міжнародна діяльність

Невід’ємною частиною міжнародної співпраці є проведення на базі ДТЕУ/КНТЕУ міжнародних конференцій, саммітів, симпозіумів, семінарів, круглих столів тощо.

Заходи 2022 року:

17 травня 2022 р. в ДТЕУ - Всеукраїнська конференція «Цифрова економіка: синергія науки та практики».

27 травня 2022 р. в ДТЕУ - V Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Підприємництво, торгівля, маркетинг: стратегії, технології та інновації».

11 жовтня 2022 р. в ДТЕУ - ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Глобальні імперативи розвитку бізнесу та права».

4-5 листопада 2022 р. в ДТЕУ - V Міжнародний Форум викладачів англійської мови.

Заходи 2021 року:

Інформаційний лист

19-20 жовтня 2021 року в КНТЕУ відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція присвячена 75-річчю з дня заснування університету.

Для участі були запрошені науковці, докторанти, аспіранти закладів вищої освіти та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями.

Мета конференції: обговорення проблем та стратегічних векторів розвитку національних економік в умовах викликів глобалізації для розробки науково обґрунтованих рекомендацій щодо відновлення й підтримання високої якості економічного потенціалу.

Тематичні напрямки дискусійних платформ:

1. Стратегічні вектори розвитку національних економік.
  2. Правове регулювання торговельно-економічних відносин.
  3. Фінанси, банківська справа та страхування.
  4. Oблік та аудит в умовах глобалізації економічних відносин.
  5. Інформаційні технології та економіко-математичне моделювання в економіці.
  6. Глобальний менеджмент та маркетинг: теоретичні засади та практичні реалії.
  7. Підприємництво та торгівля.
  8. Туристичний, готельний і ресторанний бізнес: традиції та моделі економічного зростання.
  9. Європейські цінності глобального економічного простору.

11 березня 2021 року - ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Бренд-Менеджмент: Маркетингові Технології"

Заходи 2020 року:

29 травня 2020 року - у Люблянській школі бізнесу (Любляна, Словенія) - партнерів КНТЕУ по програмі ERASMUS+ «академічна мобільність», відбулася ІІ Східноєвропейська конференція з управління та економіки (EECME) «Управління довкіллям та сталий економічний розвиток».
Мета EECME 2020 - створити платформу для дослідників, підприємців, викладачів та установ вищої освіти з ціллю представлення своїх результатів досліджень та розробок у наступних темах конференції:

• Екологічна економіка та соціальний маркетинг
  • Регулювання бізнесу та управління сталим розвитком
  • Управління міжнародною торгівлею та інноваціями
  • Державна адміністрація та освіта з підприємництва

За детальною інформацією перейти за посиланням: https://www.vspv.si/eecme-conference

27 травня 2020 року - ІІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція "Підприємництво, торгівля, маркетинг: стратегії, технології та інновації"

8-10 квітня 2020 року - ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Туризм ХХІ століття: глобальні виклики та цивілізаційні цінності"

20 березня 2020 року - ХІІІ Міжнародний бізнес-форум "Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні"

Заходи 2019 року:

21-22 листопада 2019 року - зустріч представників закладів вищої освіти – членів AUF та французької ділової спільноти в Україні

Заходи 2018 року: