Конференції, семінари, публікації

Міжнародна діяльність

Невід’ємною частиною міжнародної співпраці є проведення на базі КНТЕУ міжнародних конференцій, саммітів, симпозіумів, семінарів, круглих столів тощо.

Заходи 2020 року:

9 травня 2020 року - у Люблянській школі бізнесу (Любляна, Словенія) - партнерів КНТЕУ по програмі ERASMUS+ «академічна мобільність», 29 травня 2020 року відбудеться ІІ Східноєвропейська конференція з управління та економіки (EECME) «Управління довкіллям та сталий економічний розвиток».
Мета EECME 2020 - створити платформу для дослідників, підприємців, викладачів та установ вищої освіти з ціллю представлення своїх результатів досліджень та розробок у наступних темах конференції:

• Екологічна економіка та соціальний маркетинг
  • Регулювання бізнесу та управління сталим розвитком
  • Управління міжнародною торгівлею та інноваціями
  • Державна адміністрація та освіта з підприємництва

За детальною інформацією перейти за посиланням: https://www.vspv.si/eecme-conference

Заходи 2019 року:

21-22 листопада 2019 року - зустріч представників закладів вищої освіти – членів AUF та французької ділової спільноти в Україні

Заходи 2018 року:

7 грудня 2018 року - ІІІ Міжнародна науково-методична конференція SMART-освіта: ресурси та перспективи

23 травня 2018 року - Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція "Підприємництво, торгівля, маркетинг: стратегії, технології та інновації"

16-17 травня 2018 року - Міжнародний студентський форум "Торгівля та сфера послуг: світові освітні та наукові тренди"