Вступ до магістратури

Вступнику

-- Спеціальність 181 "Харчові технології"

-- Спеціальності 081 "Право", 292 "Міжнародне право" (додаткове вступне випробування для вступників з інших спеціальностей)

-- Спеціальності, вступ на які здійснюється за результатами Єдиного вступного іспиту з іноземної мови

Вступ до магістратури без ЗНО!

Поширені запитання-відповіді про Вступ 2019

Новації "ЗНО в магістратуру" 2019

ЗНО в магістратуру: 5 основних кроків

ПОРЯДОК організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти

р

Основна сесія єдиного вступного іспиту відбудеться 02 липня,

єдиного фахового вступного випробування – 04 липня.

Зі зразками тестових зошитів, з програмами вступних випробувань можна ознайомитися у розділі «Учаснику вступних випробувань».

Для кожного зареєстрованого учасника буде створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, указаним у ньому.

ОСОБЛИВОСТІ ВСТУПУ ДО МАГІСТРАТУРИ 2019!

Вступ за ЗНО:

• єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ);
  • єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ).

Спеціальності:     081 Право      293 Міжнародне право

Етапи вступної кампанії

Вступ за ЗНО з іноземної мови:

• фахове вступне випробування (в КНТЕУ);
  • єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ).

Спеціальності:

051 Економіка

053 Психологія

061 Журналістика

071 Облік і оподаткування

072 Фінанси, банківська справа та страхування

073 Менеджмент

075 Маркетинг

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

121 Інженерія програмного забезпечення

122 Комп’ютерні науки

241 Готельно-ресторанна справа

242 Туризм

281 Публічне управління та адміністрування

292 Міжнародні економічні відносини

Етапи вступної кампанії

Вступ без ЗНО:

• фахове вступне випробування (в КНТЕУ);
  • вступний іспит з іноземної мови (в КНТЕУ).

Спеціальність:

181 Харчові технології

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) – форма вступного випробування з права (конституційне право України, адміністративне право України, цивільне право України, цивільне процесуальне право України, кримінальне право України, кримінальне процесуальне право України, міжнародне публічне право, міжнародний захист прав людини) та загальних навчальних правничих компетентностей (аналітичне мислення, критичне мислення, логічне мислення) для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – форма вступного випробування з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

Вступники з інших спеціальностей зараховуються за умови успішного проходження в КНТЕУ додаткового вступного випробування з базової підготовки.

Ключ до тестових завдань контрольного тестування та таблиці відповідності тестових балів

ЗНО з іноземної мови:                                                                                      ЗНО з права:

англійська мова                                                                                                   право

німецька мова                                                                                                    ТЗНПК

французька мова

Отримати консультацію Ви можете за телефонами:

Приймальна комісія +38 044 531 48 88               Електронна пошта приймальної комісіїpk@knteu.kiev.ua

Центр укладання договорів +38 044 531 48 50      +38 044 531 48 51

Офіційний Telegram канал приймальної комісії