Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "THE SCIENCE OF THE XXI CENTURY: "CHALLENGES OF THE CONTEMPORANEITY"

Кафедра сучасних європейських мов провела Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію "THE SCIENCE OF THE XXI CENTURY: "CHALLENGES OF THE CONTEMPORANEITY" ("Наука XXI століття: виклики сьогодення").

Робочими мовами конференції були англійська, німецька, французька та польська. У пленарному засіданні та роботі секцій конференції, що відбулася 17 травня 2018 року, взяли участь понад 120 студентів із різних закладів вищої освіти України.

Першою пролунала французька мова, якою перший проректор з науково-педагогічної роботи КНТЕУ проф. Притульська Наталія Володимирівна привітала учасників конференції.

До учасників конференції англійською і польською мовами звернувся завідувач кафедри сучасних європейських мов Януш Олег Богданович. Він розкрив значущість іншомовної компетенції в сучасній освіті і побажав успіхів у роботі.

Для роботи конференції було організовано шість секцій. Доповіді студентів були присвячені широкому колу науково-практичних питань економіки, психології, філології, педагогіки, юриспруденції та комп’ютерних наук.

Програма за посиланням.

остання редакція 04.06.2018