Всеукраїнський студентський конкурс торговельної реклами

Кафедра журналістики та реклами запрошує взяти участь в урочистому нагородженні учасників Всеукраїнського студентського конкурсу торговельної реклами, яке відбудеться 8 листопада 2018 року о 15:00 у Гранд-холі (корпус А)  Київського національного торговельно-економічного університету.

Конкурс проводиться за такими номінаціями:

1. Відеореклама [ V ]
2. Радіореклама  [ R ]
3. Зовнішня реклама [ Z ]
4. Друкована реклама [ D ]
5. Фірмовий стиль [ F ]
6. POS-Матеріали [POS ]
7. Інтернет-Реклама [ Int ]
8. Проект рекламної кампанії [ PRK ]

Окремі тематичні номінації:

1. Фірмовий стиль Конкурсу;
2. Реклама, створена школярами.

Деталі про правила там умови участі у Конкурсі читайте в інформаційному листі та Положенні про Конкурс.

2097
остання редакція 02.06.2020