Всеукраїнська студентська науково-практична конференція: «Геоекономічні та політико-правові виклики структурної перебудови міжнародних зв’язків України»

На факультеті міжнародної торгівлі та права 28 квітня 2020 року відбулася ІV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Геоекономічні та політико-правові виклики структурної перебудови міжнародних зв'язків України».

Зважаючи на карантинні заходи, форма роботи конференції – дистанційна.

Актуальні питання дискусійних платформ торкалися економічних наслідків пандемії, міжнародного співробітництва у галузі економіки та права в нестандартних умовах, зміни пріоритетів зовнішньої політики держав тощо.

Студенти виявили високу активність у дослідженні різноманітних питань, чим підкреслили свої наміри брати участь у розбудові сучасної держави.

Презентації:

Дякуємо за участь!