Студентська науково-практична конференція: «Теоретичні та практичні засади культури професійного мовлення»

Кафедра сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права Київського національного торговельно-економічного університету 14 квітня 2020 року дистанційно провела студентську науково-практичну конференцію «Теоретичні та практичні засади культури професійного мовлення».

Темами для дослідження стали актуальні питання сучасної української мови в галузі професійного спілкування: сучасна термінологічна лексика, типові лексичні і граматичні помилки мови різних галузей, канцеляризми, сталі синтаксичні конструкції, особливості мови ЗМІ, застосування фемінітивів,  функціонування української мови у державному управлінні, норми усного публічного мовлення, новації в українському правописі тощо. Пропонуємо доповіді-презентації матеріалів.

Дякуємо учасникам!

остання редакція 28.04.2020