ГУРТОЖИТКИ: порядок поселення

ГРАФІК та СПИСКИ на поселення до гуртожитків КНТЕУ студентів I курсу ОС «Бакалавр» та I курсу ОС «Молодший бакалавр» зарахованих на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб

ПОРЯДОК ПОСЕЛЕННЯ ДО ГУРТОЖИТКІВ КНТЕУ

1. Вся актуальна інформація з питань поселення до гуртожитків КНТЕУ розміщена на сайті університету knute.edu.ua та в інформаційному каналі КНТЕУ з питань поселення у гуртожитки в  Telegram.

2. Після зарахування на навчання на сайті університету будуть опубліковані списки студентів на поселення із зазначенням номеру гуртожитку, а також дня та часу поселення:

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Положення про студентський гуртожиток КНТЕУ на вільні місця у гуртожитки університету можуть бути поселені іногородні студенти, які мають постійне місце реєстрації в населених пунктах, розташованих у зоні не меншій ніж 50 км від міста Києва.

3. З метою забезпечення уникнення масового скупчення осіб на території студмістечка та дотримання дистанції, інших санітарно-епідеміологічних вимог поселення в гуртожитки КНТЕУ відбуватиметься в декілька етапів за списками, опублікованими на сайті, за таким графіком:

8 та 9 вересня - студенти І курсу освітнього ступеня "бакалавр", зараховані на бюджет

(* увага: студенти І курсу, зараховані на бюджет, мають прибути до студмістечка та поселитися в гуртожиток у зазначені в графіку дні; у випадку, якщо студент не з’являється на поселення 8 чи 9 вересня, то він може бути поселеним до гуртожитків тільки з 15 вересня і за наявності вільних ліжко-місць).

10 вересня - студенти, зараховані на ІІ та ІІІ курс освітнього ступеня "бакалавр"

(* увага: студенти, зараховані на ІІ та ІІІ курс освітнього ступеня "бакалавр", мають прибути до студмістечка та поселитися в гуртожиток у зазначений у графіку день; у випадку, якщо студент не з’являється на поселення 10 вересня, то він може бути поселеним до гуртожитків тільки з 15 вересня і за наявності вільних ліжко-місць).

12 та 13 вересня - студенти І курсу освітнього ступеня "бакалавр", які зараховані на контракт

(* увага: студенти І курсу, зараховані на контракт, мають прибути до студмістечка та поселитися в гуртожиток у зазначені в графіку дні; у випадку, якщо студент не з’являється на поселення 12 чи 13 вересня, то він може бути поселеним до гуртожитків тільки з 15 вересня і за наявності вільних ліжко-місць).

14 вересня - студенти, зараховані на І курс освітнього ступеня "магістр"

(* увага: студенти, зараховані на І курс освітнього ступеня "магістр", мають прибути до студмістечка та поселитися в гуртожиток у зазначений у графіку день; у випадку, якщо студент не з’являється на поселення 14 вересня, то він може бути поселеним до гуртожитків з 15 вересня за наявності вільних ліжко-місць).

4. Здійснити оплату за проживання в гуртожитку, відповідно до рахунку, у будь-який зручний спосіб (online-банкінг, mobile-банкінг, через банківський термінал тощо).

5. Для поселення необхідно прибути у визначений день із такими документами:

1) копія та оригінал ID-картки або паспорта;
2) копія та оригінал витягу з Державного демографічного реєстру або Додаток за формою 13 про реєстрацію місця проживання особи;
3) заява на поселення в гуртожиток ( зразок );
4) копія та оригінал приписного свідоцтва з військового комісаріату за місцем проживання (для юнаків);
5) копія та оригінал документа, що є підставою для надання пільгової оплати за проживання в гуртожитку (за наявності);
6) результати проходження флюорографії;
7) 4 фото (3*4 см);
8) квитанція про оплату за проживання.

Розташування гуртожитків КНТЕУ:

Гуртожиток №1 – вул. Мілютенка, 8