Кафедра обліку та оподаткування
Кафедра обліку та оподаткування

презентації

обліку та оподаткування

Засідання круглого столу 09.11.2021р.

ДОПОВІДІ

1. Сучасні тенденції оцінки та обліку ресурсів суб’єктами господарювання Рогозний Сергій Анатолійович - аудитор, консультант з МСФЗ, член Ради та керівник Комітету з фінансів та бюджету ФПБАУ, директор ТОВ «МІК «СТАРТ»

2. Сучасні компетенції бухгалтера в епоху диджиталізації Каміл Анастасія Валеріївна - менеджер по роботі з клієнтами компанія Janacom Ltd (UK)

3. Етика та професійні цінності як фактор підвищення рівня довіри до професії бухгалтера Знамеровська Анастасія Олександрівна - студентка 2 курсу ОС «Магістр» ФФО. Науковий керівник Ромашко О.М., доц.

4. Звітність у ХBRL/IXBRL: стан і перспективи впровадження в Україні Єрьоменко Лілія Михайлівна - студентка 4 курсу ОС «Бакалавр» ФФО Науковий керівник Король С.Я., проф.

5. Аспекти формування професійного судження щодо подвійного оподаткування ПДВ операцій з імпорту Щемененко Анастасія Іванівна - студентка 2 курсу ОС «Магістр» ФФО. Науковий керівник Ромашко О.М., доц.

6. Облік в умовах сталого розвитку Дем’янова Інна Валеріївна - студентка 1 курсу ОС «Магістр» ФФО Науковий керівник Костюченко В.М., доц.

7. Звітність за сегментами згідно МСФЗ Карпенко Анастасія Олегівна - студентка 1 курсу ОС «Магістр» ФФО Науковий керівник Семенова С.М., доц.

8. The impact of the Covid-19 on International Financial Reporting Standards Рогач Оксана Олександрівна - студентка 4 курсу ОС «Бакалавр» ФМТП. Науковий керівник Костюченко В.М., доц.

9. Розкриття інформації про фінансові ризики у звітності Малейко Людмила Василівна- студентка 4 курсу ОС «Бакалавр» ФФО. Науковий керівник Уманців Г.В., доц.

10. Розвиток ринку бухгалтерського аутсорсингу в Україні та світі Лісова Аліна Віталіївна - студентка 1 курсу ОС «Магістр» ФФО. Науковий керівник Шушакова І.К., ст. викл.

11. Особливості обліку розрахунків з постачальниками та підрядникам підприємств торгівлі та напрями їх вдосконалення Приходько Ірина Вікторівна - студентка 2 курсу ОС «Магістр» ФФО. Науковий керівник Мошковська О.А., проф.

12. Особливості впровадження управлінського обліку підприємствами торгівлі Залозна Альона Олексіївна - студентка 4 курсу ОС «Бакалавр» ФФО. Науковий керівник Августова О.О., доц.

13. Методи калькулювання собівартості продукції: сучасні підходи та тенденції розвитку Мазуренко Наталія Володимирівна - студентка 4 курсу ОС «Бакалавр» ФФО. Науковий керівник Августова О.О., доц.

14. Система «якраз вчасно» (just-in-time system) в управлінні запасами та виробництвом Коломієць Діана Володимирівна - студентка 1 курсу ОС «Магістр» ФФО. Науковий керівник Задніпровський О.Г., доц.

15. Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України Гнасько Олена Ігорівнастудентка 4 курсу ОС «Бакалавр» ФФО. Науковий керівник Фоміна О.В., проф.

16 Глобальні принципи управлінського обліку Мельник Анастасія Миколаївна Студентка 4 курсу ОС «Бакалавр» ФФО Науковий керівник Фоміна О.В., проф.

17. Особливості концепції життєвого циклу продукції у фармацевтичній діяльності Романюк Анастасія Віталіївна
Студентка 4 курсу ОС «Бакалавр» ФФО Науковий керівник Фоміна О.В., проф.

18.  Вплив МСФЗ на розвиток національної економіки. Шмуратова Катерина Володимирівна студентка 1 курсу ОС «Магістр» ФФО. Науковий керівник  Семенова С.М., доц

остання редакція 15.11.2021