Université Paris-Est Créteil

Центр європейської освіти

Université Paris-Est Créteil (UPEC)
Університет Парі-Ест Кретей

Університет Парі-Ест Кретей було засновано у 1970 році. Він знаходиться в провінції Іль-де-Франс на відстані 20 хвилин їзди від м. Париж. Університет включає в себе 31 науково-дослідний центр та 15 структурних підрозділів (шкіл та інститутів), в яких навчаються понад 30 тис. студентів.

UPEC є міжнародно-орієнтованим університетом, який приймає понад 3 тис. іноземних студентів щорічно. Також він має понад 250 міжнародних угод про співпрацю з університетами та лабораторіями.

Університет Парі-Ест Кретей пропонує програми навчання на англійській мові. Навчальні програми відповідають міжнародним стандартам та охоплюють значну кількість сучасних та професійно-орієнтованих дисциплін.

Для іноземних студентів в університеті створено спеціальні служби, що допомагають їм у повсякденному житті: адаптовані курси французької мови, доступ до системи охорони здоров’я, а також підтримка при проходженні адміністративних процедур та поселення.

Опис програм навчання для студентів ДТЕУ/КНТЕУ

Навчальна програма: бакалаврська або магістерська.

Диплом: Licence або Master.

Термін навчання: 1 рік за бакалаврською програмою; 2 роки за магістерською програмою.

Форма навчання: денна форма навчання.

Мова навчання: французька або англійська.

Вимоги до студентів:

• 3-4 роки навчання в ДТЕУ/КНТЕУ.
  • Знання англійської або французької мови на рівні В2, підтверджені відповідним сертифікатом.

Загальна інформація про університет, його структурні підрозділи (школи, інститути, факультети) представлена на французькій мові в документі Brochure partenaire d'avenir.

Інформація про бакалаврські та магістерські програми (перелік спеціальностей, вимоги до вступників, вартість навчання та ін.) представлена на англійській та французькій мовах в документах Degree programs in English та Catalogue formation.

Офіційний сайт: http://www.u-pec.fr/

15.02.2015