logo
Кафедра фізичної культури та спорту
Кафедра фізичної культури та спорту
logo
Кафедра фізичної культури та спорту
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Новини кафедри


Атланти КНТЕУ знову чемпіони України!

фізичної культури та спорту

Чемпіонат України з перетягування канату серед студентів ЗВО відбувся 11 вересня, в Києві, на території фітнес-парку «Озеро Лебедине». У боротьбу вступили 8 чоловічих та 6 жіночих команд з різних регіонів України. Цього разу змагання проводили у форматі 6х6. Честь Київського національного торговельно-економічного університету відстоювали наші багаторазові чемпіони з перетягування канату - збірна команда «ATLANTS» (два чоловічих та один жіночий склади).

Змагання серед жіночих команд відбувалися по колу, тобто переможець визначався за кількістю набраних балів. Наші дівчата Атланти вибороли впевнену перемогу, та з результатом 15 балів зайняли перше місце. Це вже 13 перемога наших дівчат на Чемпіонаті України!

Хлопці змагалися одночасно в 2х підгрупах і за результатами в боротьбі за золото зустрілися команди ATLANTS 1 і ATLANTS 2. Надскладні два пули та потужна боротьба між Атлантами завершилась перемогою першого складу. Хлопці ATLANTS вже в 12те підтвердили своє реноме Чемпіонів України.

Вітаємо наших атлетів та незмінного тренера Атлантів Артема Цибровського!

Пишаємось та бажаємо перемог на світовій спортивній арені!

Організаторами змагань виступили Міністерство освіти і науки України, Міністерство з фізичного виховання та спорту МОН України, Федерація найсильніших атлетів України і перетягування канату, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація та за підтримки депутата Київської міської ради, члена Наглядової ради КНТЕУ Володимира Гончарова.

07.10.2021
433884
15
остання редакція 07.10.2021
433884

Студенти КНТЕУ на National Fitness Day

фізичної культури та спорту

Cтуденти КНТЕУ на National Fitness Day

Студенти 1 і 2 курсів та магістри нової освітньої програми «Спортивний менеджмент і рекреація» за сприянням викладачів кафедри фізичної культури та спорту 26 вересня відвідали спортивно-оздоровчий захід National Fitness Day.

Захід реалізується за підтримки Міністерства молоді  та спорту України, Спортивного комітету України, Всеукраїнського центру фізичного здоров’ я населення «Спорт для всіх», Національної асоціації  EuropeActive.

Студенти дізналися про новинки фітнес-індустрії та ознайомилися з клубами і сучасними методиками тренування для усіх вікових груп, а також взяли участь у майстер-класах з фізичної активності від провідних фітнес-інструкторів України та амбасадорів міжнародних конвенцій.

В рамках заходу пройшли видовищні виступи учасників турніру з чирлідингу Be Active Cheer Cup, де збірна КНТЕУ «KCT» вже другий рік поспіль успішно представляє університет. Дівчата запалили глядачів енергійним виступом та складними підтримками.

Збірна команда КНТЕУ з чирлідингу є активним учасником спортивних ініціатив та  постійно популяризує рухову активність серед молоді.

Дякуємо організаторам за можливість отримати актуальну інформацію в сфері фітнесу!

06.10.2021
42363
12
остання редакція 06.10.2021
42363

Збірна команда КНТЕУ «Kiev Cheerleading Team» на Чемпіонаті України з чирлідингу

фізичної культури та спорту

Збірна команда КНТЕУ з чирлідингу «Kiev Cheerleading Team» успішно виступила на V етапі Чемпіонату України з чирлідингу, що відбувся 28 травня у стінах Київського національного торговельно-економічного університету.

Чемпіонат проходить у декілька етапів в різних містах України. В змаганнях беруть участь більше 2000 учасників. 

Команда нашого університету дебютувала в одній з найскладніших номінацій чирлідингу «Cheer Dance maxi-team Seniors».

«До цього чемпіонату команда готувалася увесь рік. Звичайно, у розклад тренувань епідемія внесла свої корективи, проте дівчата показали свою майстерність на високому рівні»,  — розповіла капітан команди Владислава Заславська.

Честь рідного університету захищали не тільки студентки старших курсів, а й першокурсниці, які лише у вересні стали частинкою команди. Вони так довго чекали на дебют у змаганнях і, нарешті, дочекалися.

Вітаємо з успішним виступом старшого викладача Олену Олександрівну Дембіцьку та капітана команди Владиславу Заславську.

Чекаємо нових досягнень і перемог!

Вітаємо дівчат з гарним виступом:

 • Бєлінська Валерія Денисівна, ФМТП 3-19
 • Биндюк Катерина Геннадіївна, ФМТП 1-14
 • Гром Юлія Сергіївна, ФМТП 3-17
 • Догару Ауріка Владиславівна, ФМТП 1-19
 • Лисянська Анастасія Дмитрівна, ФМТП 1-8
 • Макарова Ганна Олександрівна, ФМТП 2-4
 • Мельник Марина Русланівна, ФМТП 2-19
 • Сироватка Юлія Андріївна, ФТМ 1-22
 • Циба Софія Станіславівна, ФТМ 1-2
 • Шеремет Анастасія Сергіївна, ФМТП 3-14
 • Кобилінська Марія Дмитрівна, ФМТП 2-8
 • Кірічок Анна Олегівна, ФТМ 1-32

06.06.2021
42363
39
остання редакція 06.06.2021

Збірна команда КНТЕУ «ATLANTS» - абсолютні лідери чемпіонату міста Києва з перетягування канату

фізичної культури та спорту

Відкритий чемпіонат міста Києва з перетягування канату в приміщенні пройшов 22 травня на базі Київського національного торговельно-економічного університету. На змагальному майданчику протистояли 12 чоловічих та 6 жіночих команд з різних міст України. Змагання проходили за карантинних умов, команди складалися з 4 атлетів, замість 8 традиційних. Найсильнішою залишається збірна команда КНТЕУ «ATLANTS», чинні чемпіони України та переможці відкритого чемпіонату столиці.

Цього разу «ATLANTS» представили 6 складів команд (4 чоловічих та 2 жіночих), серед яких також були дебютанти, та зайняли абсолютне лідерство, адже забрали 5 кубків чемпіонату.

Серед дівчат незмінними лідерами залишається команда «ATLANTS Girls» – І місце, срібні ж призери чемпіонату – «ATLANTS Wild Cats».

Чоловічі склади збірної обійняли всі сходинки п'єдесталу:

 • Золото чемпіонату забрали «ATLANTS Boss»
 • Срібну нагороду вибороли «ATLANTS Royal»
 • Бронзовим призером став склад команди «ATLANTS Junior»

А попереду в збірної чемпіонат України, який відбудеться вже 30 травня.

Вітаємо наших «Атлантів», пишаємося здобутками та бажаємо перемог!

06.06.2021
42363
43
остання редакція 06.06.2021
42363

Легкоатлети КНТЕУ – переможці ХVI літньої Універсіади України з легкої атлетика серед ЗВО

фізичної культури та спорту

Довгоочікувані змагання для всіх студентів-легкоатлетів України – ХVI літня Універсіада України з легкої атлетика серед ЗВО, відбулися 29 – 30 травня 2021 року у місті Івано-Франківськ.

Наші студенти разом з тренерами – старшими викладачами кафедри фізичної культури щодня тренувалися  та старанно готувалися до цих змагань. Завдяки своїй працьовитості та наполегливості збірна команда КНТЕУ з легкої атлетики виборола п’ять медалей на  ХVI літній Універсіаді України, дві з них найвищого ґатунку – золоті, та три срібні нагороди.

Чемпіонкою Універсіади стала Вікторія Шкурко, випускниця ФФО, яка перемогла у змаганнях з бігу на 10000 м та повторила свій тріумф з бігу на витривалість на дистанції 5000 м, ставши дворазовою чемпіонкою Універсіади 2021 року.

Ярослава Ястреб, випускниця ФФО, завоювала срібну нагороду у змаганнях з бігу на 10000 м та срібну медаль – з бігу на 5000 м.

Необхідно зазначити, що змагання з бігу на 5000 м проходили під проливним дощем, який тривав протягом двох змагальних днів, і навіть це не стало на заваді нашим спортсменкам, яким не було рівних з бігу на витривалість.

У технічному (навіть екстремальному) виді змагань – стрибках з жердиною срібну нагороду виборов другокурсник ФІТ Нікіта Строгалєв з результатом 4 м 80 см.

Гарного результату досягла першокурсниця ФЕМП Дар’я Таран, яка виступила в фіналі змагань з бігу на 800 м та 400 м.

Вітаємо чемпіонів та призерів Всеукраїнської Універсіади серед студентів ЗВО з успішним виступом, а також наставників – заслуженого тренера України старшого викладача Віталія Миколайовича Приходька та старшого викладача Анастасію Олександрівну Ковальову. Бажаємо подальших перемог!

02.06.2021
42363
42
остання редакція 02.06.2021
42363

Студентка КНТЕУ серед переможців чемпіонату України з бігу на 10000 м

фізичної культури та спорту

У місті Черкаси 24 квітня відбувся чемпіонат України з бігу на 10000м в якому брали участь найсильніші легкоатлети країни з бігу на витривалість.

10000 м досить тривала дистанція але наші студенти спроможні на великі справи, а саме студентка ФРГТБ 2 курсу 19 групи Заіка Анастасія, яка виборола на чемпіонаті України бронзову нагороду серед юніорів. Для Анастасії ця нагорода дорожче золотої, адже вона вперше в своїй спортивній кар’єрі, яка розпочалася на початку другого курсу, змагалася на такому високому рівні та одразу зайняла почесне 3 місце з особистим рекордом на цій дистанції (42 хв 02 сек).

Нашу талановиту спортсменку готували до змагань Заслужений тренер України, старший викладач кафедри фізичної культури Приходько Віталій Миколайович та старший викладач Ковальова Анастасія Олександрівна. Вітаємо з блискучим дебютним виступом та бажаємо подальших перемог!

27.04.2021
42363
63
остання редакція 27.04.2021

Науковий семінар

фізичної культури та спорту

23 квітня 2021 року, в Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, на он-лайн платформі ZOOM, дистанційно відбувся науковий семінар на тему: "Особливості дистанційного навчання з дисципліни "Фізичне виховання" у закладах вищої освіти". Участь у семінарі взяла доцент кафедри Т.В. Самоленко.

24.04.2021
42363
57
остання редакція 23.04.2021

Всеукраїнський круглий стіл

фізичної культури та спорту


В Вінницькому торговельно-економічному інституту КНТЕУ, кафедрою фізичного виховання, 30 березня 2021 року, на он-лайн платформі ZOOM, дистанційно відбулося засідання всеукраїнського студентського круглого столу на тему «Вплив занять з різних виді спорту на фізичний стан студентської молоді». С доповіддю «Влив занять в секції Загальна фізична підготовка» на фізичний стан студентів», приймала участь студентка ФРГТБ 2 курс, 17 група Крошка Катерина, зі своїм науковим керівником доцентом кафедри Т.В. Самоленко.

17.11.2020
42363
109
остання редакція 01.04.2021
42363

Збірна КНТЕУ з чирлідингу у National Fitness Day

фізичної культури та спорту

Перший виступ збірної КНТЕУ у цьому навчальному році відбувся 26 вересня 2020 року на НСК Олімпійський. Дівчата прикрасили змагання з чирлідингу у рамках Європейської події – National Fitness Day 2020. Цей захід спрямований на популяризацію масового спорту, рухової активності та здорового способу життя суспільства.

Динамічні рухи, синхронні махи та високі підтримки - все це запам'яталось глядачам.

"Ми так довго чекали повернення до тренувань та виступів. Протягом весняного дистанційного навчання ми щонеділі зустрічалися онлайн для підтримки фізичної форми. Я дуже рада, що ми знову разом. І вже готуємо нову програму до чемпіонатів" - каже незмінний капітан збірної Заславська Владислава.

До складу команди увійшли не лише студентки старших курсів, а і новачки. У першокурсниці Юлії, студентки ФТМ 1-22, був лише тиждень для вивчення хореографії. За цей час вона встигла стати невід'ємною частиною команди і вже готується до наступних змагань.

Вітаємо дівчат з успішним виступом:

 1. Мельник Марина ФМТП 2-19
 2. Надежко Ганна ФМТП 3-13 
 3. Кобилінська Марія ФМТП 2-8
 4. Гром Юлія ФМТП 3-17
 5. Макарова Ганна ФМТП 2-4
 6. Сироватка Юлія ФТМ 1-22
 7. Колотова Лоліта ФФО 2-4
 8. Бєлінська Валерія ФМТП 3-14
 9. Кудлік Анастасія ФТМ 2-13
 10. Токаревська Олександра ФМТП 2-16
 11. Тихоневич Діана ФРГТБ 3-6

Вітаємо наставників Дембіцьку Олену та Заславську Владиславу з успішним виступом команди.

Чекаємо нових досягнень і перемог!

05.10.2020
42363
107
остання редакція 05.10.2020

ФК "Меркурій-КНТЕУ" – переможець ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО!

фізичної культури та спорту

Футбольний сезон 2019-2020 видався складним не лише для світового футболу, але й для студентського. Після вимушеної перерви в березні команди догравали матчі у вересні, з огляду на пом'якшення карантинних заходів.

24 вересня на легендарному стадіоні «Динамо» ім. В. В. Лобановського відбувся фінальний матч Чемпіонату м. Києва з футболу між ФК "Меркурій-КНТЕУ"  та командою Національної академії внутрішніх справ. 

Попри те, що поєдинок відбувався без глядачів, команда університету здобула вольову перемогу 2:0! 

Чемпіонський кубок переможцям вручав президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Крулько Іван Іванович, а отримували від імені ректора університету завідувач кафедри фізичної культури Гамов В'ячеслав Георгійович та капітан команди Правук Юрій.

Весь колектив КНТЕУ вітає Яценка Олексія Валентиновича – тренера команди, тренерський штаб та гравців з перемогою! Бажаємо наснаги до нових звершень, побільше гольових передач та міцного здоров'я!

05.10.2020
42363
118
остання редакція 05.10.2020
42363

Перемога збірної КНТЕУ в першому онлайн-чемпіонаті з чирлідингу

фізичної культури та спорту

Під час карантину дівчата зі збірної команди КНТЕУ з чирлідингу не змогли втриматися від участі в змаганнях і довели, що в умовах вимушеної ізоляції можна також тренуватися вдома, змагатися зі спортсменами з різних куточків України та перемагати!
Студентки взяли участь в Online Cheer Contest (Ukraine) - це онлайн-чемпіонат з чирлідингу, який увібрав у себе 8 різних змагальних програм, в п’яти з яких наші спортсменки показали відмінний результат. 
1. Згуровська Аня - ФФО 3-10, стала першою в номінації Jazz Dance Solo/Seniors та другою в номінації Flexibility Balance/Seniors/ Basic level 3;
2. Заславська Владислава – ФМТП 3-20, посіла перше місце в номінації Cheer Jumps/Seniors/Advanced level;
3. Годунова Вероніка - ФРГТБ 3-12, посіла перше місце в номінації Cheerleading Tumbling/Seniors/ Basic level 3;
4. Грицай Аліна - ФФО 2-7, стала першою в номінації Pom Dance Solo/Seniors;
5. Коробко Тетяна - ФРГТБ 2-21, посіла перше місце в номінації Cheer Jumps/Seniors/Elite level;
6. Калініченко Катерина - ФФО 2-9, посіла перше місце в номінації Cheer Jumps/Seniors/Elite level;
7. Олєнєва Анастасія – ФМТП 1-1, посіла друге місце в номінації Jazz Dance Solo/Seniors;
8. Лисенко Валерія - ФФО 2-9, стала третьою в номінації Cheer Jumps/Seniors/Elite level.
Участь в Online Cheer Contest стала хорошим шансом, для наших студенток, проявити себе, здобути новий досвід та мотивацію для підготовки до нових чемпіонатів, турнірів та змагань.
Бажаємо дівчатам не зупинятися на досягнутому, рухатися тільки вперед до нових перемог!

02.06.2020
42363
296
остання редакція 02.06.2020
42363

ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

фізичної культури та спорту

Потрібно підтримувати міцність тіла,

щоб зберегти міцність духу

Віктор Гюго

Сьогодення вносить свої корективи в життя суспільства. Але незмінною цінністю було і залишається здоров’я. Основними чинниками створення гармонійно розвинутої особистості є фізична культура і спорт. Саме вони мають велике значення у формуванні здорового способу життя, духовного і психічного розвитку студентської молоді.

Розуміючи цінність занять руховою активністю в складних умовах навчання під час карантину, викладачами кафедри фізичної культури було запропоновано студентам  дистанційну роботу з виконання різних комплексів фізичних вправ. Студенти сумлінно виконують вправи та активно консультуються з викладачами.

19.05.2020
42363
1082
остання редакція 19.05.2020

СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ КАФЕДРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

фізичної культури та спорту

СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

КАФЕДРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Карантин не завадив науковому спілкуванню студентів із викладачами кафедри фізичної культури.

Опубліковані тези доповіді студентки факультету ФМТП 2 курс 6 група, Прокопенко Анастасії Петрівни на X міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Сучасний рух науки» 2-3 квітня 2020 року – Дніпро, Т.1. Науковий керівник доцент кафедри Чайченко Наталія Леонідівна. Студентка факультету ФМТП 3 курс 4 група Павлишина Катерина Ігорівна, опубліковані тези доповіді «Самостійні заняття студентів для підтримки рівня фізичного здоров’я в умовах карантину» на VI Міжнародної наукової практичної конференції «Science, Society, education: topikal issues and development prospects». Науковий керівник кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри Самоленко Тетяна Володимирівна.

         На I Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Шляхи розвитку науки в сучасних кризових умовах» взяла студентка факультету ФФО 1 курс 4 група Ляшенко Ілона Анатоліївна, доповідь «Черлідинг для студентської молоді». Науковий керівник старший викладач кафедри Дембіцька Олена Олександрівна.

18.05.2020
42363
287
остання редакція 18.05.2020
42363

НАУКОВА РОБОТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ БЕРЕЗЕНЬ-КВІТЕНЬ

фізичної культури та спорту

    

Всесвітня пандемія внесла корективи в роботу науково-педагогічного колективу кафедри фізичної культури, яка успішно адаптувалася і працює у дистанційному режимі.

 В умовах карантину викладачі кафедри продовжують займатися науковою роботою: готують публікації, беруть участь в інтернет-конференціях, здійснюють керівництво науково-дослідною роботою студентів із підготовки ними матеріалів для публікацій в профільних виданнях. 

Кафедра активно бере участь у Міжнародних та Всеукраїнських наукових конференціях. Викладачі кафедри публікують наукові статті у збірниках, де висвітлюють сучасні методи і засоби підготовки студентів-спортсменів для підвищення їх спортивної майстерності, а також, статті, де розкривають особливості фізичного виховання студентів в умовах карантину.

Статті у фахових виданнях - Index Copernicus були направлені дві статті.  Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія № 15. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт): зб. наукових праць. За ред. О.В. Тимошенка. – К. : Видавництво НПУ імені М.П. Драгоманова, 2020. Автори: доценти Самоленко Т.В., Короп М.Ю., Чайченко Н,Л.,  старші викладачі Гордійчук Б.В., Коптев К.Г., Ковальова А.О., Головіна С.С., Куксова А.С., Пивоваров А.А.

Прийнята стаття до друку в фаховому виданні: Педагогіка формування творчої особистості у вищій і загальноосвітній школах : зб. наук. пр.  [редкол.: Т. І. Сущенко (голов. ред.) та ін.]. – Запоріжжя : КПУ. Колектив авторів: старший викладач Яценко О.В., кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри Бузнік А.І., доцент Бойко О.Г.

Участь в міжнародній науковій конференції : Dynamics of the development of world science. Abstracts of the 8th International scientific and practical conference. Perfect Publishing. Vancouver, Canada. 2020., кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри Самоленко Т.В., доцент Чайченко Н.Л., старші викладачі Янченко І.М., Гордійчук Б.В.

Опублікування тез у наукових конференціях авторів: доцент кафедри Самоленко Т., старші викладачі Дембіцька О., Гордійчук Б. Матеріали ХХVІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки в країнах Європи та Азії». Збірник наукових праць. – Переяслав, 2020 р.

А також доцент кафедри Самоленко Т.В., Короп М.Ю., та старші  викладачі Гордійчук Б.В.,  Дембіцька О.О., Янченко І.М., Бражник В.М., опублікували статті у журналі «Актуальні наукові дослідження в сучасному світі». Переяслав, 2020. - Вип. 4(60), ч. 4.

07.05.2020
42363
369
остання редакція 07.05.2020
42363

Студентська он-лайн конференція на платформі ZOOM

фізичної культури та спорту

В Вінницькому торговельно-економічному інституту (КНТЕУ), 30 квітня 2020 року відбулося засідання студентського круглого столу на тему «Формування умов до рухової активності та здорового способу життя студентської молоді», (дистанційно на он-лайн платформі ZOOM). Мета: вирішення актуальних питань щодо удосконалення процесу фізичного виховання, покращення фізичної підготовленості студентів, пошук обдарованої молоді і мотивування її до занять спортом.

Участь взяли: Крошка Катерина Сергіївна, студентка ФРГТБ 1 курс 17 група; Павлишина Катерина Ігорівна, студентка факультету ФМТП 3 курс 4 група.

Науковий керівник: кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри фізичної культури Самоленко Тетяна Володимирівна.

30.04.2020
42363
279
остання редакція 30.04.2020
42363

Тести і нормативи оцінки фізичної підготовленості студентів

фізичної культури та спорту

стать

Нормативи,бали

5

4

3

2

Згинання і розгинання рук в упорі, лежачи на підлозі, разів

ч

44

38

32

20

ж

25

21

18

15

Піднімання тулуба в сід, 30 с(ч), 1 хв(Ж),разів

ч

32

28

26

24

ж

47

42

40

34

Нахил тулуба вперед з положення сидячи, см

ч

13

11

9

6

ж

20

18

16

9

Біг на місці з високим підніманням стегна 1 хв. вимір чсс через 1 хвилину*

ч

100

110

120

130

ж

90

100

110

120

*Перед початком бігу, виконати розминку 30 с. і  через 5хв. Розпочати виконувати норматив.

29.04.2020
42363
1581
остання редакція 29.04.2020
42363

Розклад роботи секцій з дистансійного навчання «Фізичне виховання»

фізичної культури та спорту

Розклад роботи секцій з дистансійного навчання «Фізичне виховання»

08.04.2020
42363
662
остання редакція 08.04.2020

Кафедра фізичної культури працює у дистанційному режимі

фізичної культури та спорту

Загальна інформація


Питання надсилайте у робочий час з 09:00 до 18:00 з Пн. по Пт. на електронну пошту.

Гамов В’ячеслав Георгійович

Загальна фізична підготовка

v.hamov@knute.edu.ua

Самоленко Тетяна Володимирівна

Загальна фізична підготовка

t.samolenko@knute.edu.ua

М’ясоєденков Костянтин Олегович

Настільний теніс

k.miasoiedenkov@knute.edu.ua

Короп Михайло Юрійович

Волейбол

m.korop@knute.edu.ua

Чайченко Наталія Леонідівна

Бадмінтон

n.chaichenko@knute.edu.uaІ

Погасій Людмила Іванівна

Фітнес

l.pohasii@knute.edu.ua

Гайдай Світлана Іванівна

Фітнес

s.haydai@knute.edu.ua

Яценко Олексій Валентинович

Футбол 

o.yatsenko@knute.edu.ua

Черепов Олексій Володимирович

Атлетична гімнастика

o.cherepov@knute.edu.ua

Костюкович Ольга Петрівна

плавання, бадмінтон

o.kostiukovych@knute.edu.ua

Єльцов Денис Сергійович

Баскетбол

d.yeltsov@knute.edu.ua

Дембіцька Олена Олександрівна

Фітнес

o.dembitska@knute.edu.ua

Пивоваров Андрій Анатолійович

 Атлетична гімнастика

a.pyvovarov@knute.edu.ua

Коптєв Костянтин Геннадійович

Боротьба

k.koptiev@knute.edu.ua

Мірошниченко Олена Леонідівна

 Фізична реабілітація

o.miroshnychenko@knute.edu.ua

Нужненко Юрій Іванович

Бокс

nuzhnenko@knute.edu.ua

Бойко Олександр Григорович

Футбол

o.boiko@knute.edu.ua

Янченко Ірина Миколаївна

Фітнес

i.yanchenko@knute.edu.ua

Хапсаліс Гаяне Левонівна

Фітнес

g.khapsalis@knute.edu.ua

Ковальова Анастасія Олександрівна

Оздоровчий біг та туризм

a.kovalova@knute.edu.u

Гордійчук Богдана Валеріївна

 Фізична реабілітація

b.hordiichuk@knute.edu.ua

Приходько Віталій Миколайович

Легка атлетика

v.prykhodko@knute.edu.ua

Головіна Світлана Сергіївна

Міні футбол, ігровий фітнес

s.holovina@knute.edu.ua

Куксова Анастасія Сергіївна

Волейбол

a.kuksova@knute.edu.ua

Бражник Вадим Миколайович

Кросфіт

v.brazhnyk@knute.edu.ua

Литвин Наталія Олексіївна

Методист

n.o.lytvyn@knute.edu.ua

05.04.2020
42363
636
остання редакція 23.04.2020
42363

Система дистанційного навчання для Вас

фізичної культури та спорту

Система дистанційного навчання

03.04.2020
42363
344
остання редакція 03.04.2020
42363

Найсильніші навчаються в КНТЕУ

фізичної культури та спорту

Перемога на Чемпіонаті України з перетягування канату

10.03.2020
42363
202
остання редакція 10.03.2020

CHEER_KNUTE – чемпіони Києва!

фізичної культури та спорту

CHEER_KNUTE – чемпіони Києва!

10.03.2020
42363
225
остання редакція 10.03.2020
42363

КРУГЛИЙ СТІЛ КАФЕДРИ «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА»

фізичної культури та спорту

«ВПЛИВ ПІДГОТОВКИ ДО ЗДАЧІ НОРМАТИВІВ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ НА СТАН ЗДОРОВ'Я СТУДЕНТІВ»

01.03.2020
42363
252
остання редакція 01.03.2020
42363

Високі результати на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики

фізичної культури та спорту

Високі результати на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики

19.02.2020
42363
293
остання редакція 19.02.2020
42363

Спартакіада КНТЕУ з футболу серед факультетів.

фізичної культури та спорту

Спартакіада з футболу серед факультетів.

18.12.2019
42363
296
остання редакція 18.12.2019
42363

Новорічний турнір у спортклубі «ОЛІМП» КНТЕУ

фізичної культури та спорту

Новорічний турнір у спортклубі «ОЛІМП» КНТЕУ

18.12.2019
42363
211
остання редакція 18.12.2019
42363

Збірна КНТЕУ з баскетболу - чемпіон м. Києва серед студентів

фізичної культури та спорту

Збірна КНТЕУ з баскетболу - чемпіон м. Києва серед студентів

13.12.2019
42363
277
остання редакція 13.12.2019
42363

Збірні КНТЕУ з перетягування канату - чемпіони України!

фізичної культури та спорту

Збірні КНТЕУ з перетягування канату - чемпіони України!

10.12.2019
42363
297
остання редакція 10.12.2019

Чемпіонство Purple Cheer: перемога на Кубку України та Кубку м. Києва з чирлідингу серед студентів

фізичної культури та спорту

Чемпіонство Purple Cheer: перемога на Кубку України та Кубку м. Києва з чирлідингу серед студентів

04.12.2019
42363
208
остання редакція 04.12.2019
42363

Великий теніс нині у КНТЕУ!

фізичної культури та спорту

Великий теніс нині у КНТЕУ!

24.11.2019
42363
381
остання редакція 24.11.2019
42363

Переможний виступ збірної команди КНТЕУ з чирлідингу Cheer KNUTE

фізичної культури та спорту

Переможний виступ збірної команди КНТЕУ з чирлідингу Cheer KNUTE

21.11.2019
42363
276
остання редакція 21.11.2019

Спартакіада КНТЕУ з настільного тенісу 2019/2020

фізичної культури та спорту

Спартакіада КНТЕУ з настільного тенісу 2019/2020

19.11.2019
42363
273
остання редакція 19.11.2019
42363

Золото на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з кросу

фізичної культури та спорту

Золото на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з кросу

11.11.2019
42363
339
остання редакція 11.11.2019
42363

Ювілейні змагання в спортклубі «ОЛІМП» КНТЕУ

фізичної культури та спорту

Ювілейні змагання в спортклубі «ОЛІМП» КНТЕУ

01.11.2019
42363
277
остання редакція 07.11.2019
42363

Переможний виступ студентів Київського національного торговельно - економічного університету у чемпіонаті України з кросу

фізичної культури та спорту

Переможний виступ студентів Київського національного торговельно - економічного університету у чемпіонаті України з кросу

02.11.2019
42363
273
остання редакція 04.11.2019
42363

Викладачі КНТЕУ - чемпіони України з гандболу серед ветеранських команд

фізичної культури та спорту

Викладачі КНТЕУ - чемпіони України з гандболу серед ветеранських команд

30.10.2019
42363
278
остання редакція 30.10.2019
42363

Доцент кафедри Короп Михайло Юрійович, прийняв участь у роботі ХІІ міжнародної наукової конференції пам’яті Анатолія Миколайовича Лапутіна

фізичної культури та спорту

Доцент кафедри Короп Михайло Юрійович, прийняв участь у роботі ХІІ міжнародної наукової конференції пам’яті Анатолія Миколайовича Лапутіна «Актуальні проблеми сучасної біомеханіки фізичного виховання та спорту», 17-18 жовтня 2019 року в Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка, м. Чернігів).  Доповідь «Значущість спритності та координації для успішної ігрової діяльності волейболістів на етапі підготовки до вищих досягнень».

29.10.2019
42363
468
остання редакція 30.10.2019
42363