Майстер-клас Юлії Бевзенко в рамках проекту "Business2Students"

Надзвичайно натхненний майстер-клас у межах проекту "Business2Students" від Юлії Бевзенко, блогера, екскурсовода, "менеджера Києва" - саме так позиціонує свою професію гостя.

Як побудувати особистий бренд та створити правильну репутацію пані Юлія розповіла 15 листопада 2018 року всім охочим, що зібралися в KNUTE HUB.

Особистий бренд за 10 хвилин від пані Юлії:

1. Назвіть свою професію
2. Виберіть свою нішу
3. Зробіть професіональну професію
4. Будьте цікавими і корисними
5. Розмістіть ваші контакти

Репутація - це суб’єктивна думка оточуючих про вас, ваш характер та вчинки, проте репутація переходить у новий вид діяльності.

Спікер виділила 7 основних пунктів репутації, зокрема:

1. Ініціювати спілкування
2. Активно спілкуватись
3. Підтримувати зв’язки
4. Бути собою
5. Піклуватись про якість оточення
6. Розділяти особисте і професійне
7. Ганьбитись до кінця

Про успіх майстер-класу говорить жвавий діалог між студентами та спікером, кількість запитань вразила навіть організаторів!

остання редакція 29.05.2019