День підприємця на кафедрі економічної теорії та конкурентної політики

До дня підприємця кафедрою економічної теорії та конкурентної політики було організовано зустріч студентів спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції» з випускницею цієї спеціалізації, власником та директором компанії «La Vida» Real Estate Лесик Юлією Миколаївною.

Зустріч проводилася у форматі семінару-тренінгу, де студенти мали можливість не тільки дізнатися про засади та принципи підприємництва у викладі  успішного практика-підприємця, але й застосувати уже набуті раніше знання до вирішення ряду проблем розвитку бізнесу в Україні. Під керівництвом Юлії Миколаївни студентами було змодельовано start up, на прикладі якого детально розглянуто проблеми та завдання, з якими стикається сучасний підприємець, проаналізовано обмеження, які накладає на підприємницьку діяльність поточна криза національної економіки, визначено можливі варіанти їх подолання.

Студенти залишилися задоволені проведеним семінаром, де вони змогли переконатися у корисності отриманих в університеті теоретичних знань та компетентностей, а також перевірити свою готовність до вирішення нагальних проблем розвитку власної справи.

Колектив кафедри економічної теорії та конкурентної політики разом зі студентським загалом висловлює вдячність Юлії Миколаївні за цікавий семінар та запрошує до подальшої співпраці на ниві практичної підготовки студентів.

04.09.2015
adv