Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про реорганізацію Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі"

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 25 листопада 2015 року погодився з пропозицією Міністерства освіти і науки щодо реорганізації Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі шляхом приєднання до Київського національного торговельно-економічного університету з утворенням на його базі структурного підрозділу Університету.

Реорганізація буде здійснена в межах бюджетних призначень, передбачених зазначеному Міністерству для підготовки кадрів.

Студенти Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі продовжать навчання у Київському національному торговельно-економічному університеті.

Текст розпорядження Кабінету Міністрів України № 1223-р — редакція від  25.11.2015 “Про реорганізацію Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі”

01.12.2015
adv