Розвиток кар`єри в дії: майбутні банкіри в гостях у практиків

16 грудня 2015 року в рамках проекту «Майстерня професійного зростання» за сприянням Центру розвитку кар’єри та кафедри банківської справи студенти ФФБС 2-4 курсу бакалаврату та 1 курсу магістеріуму відвідали з екскурсією офіс регіонального представництва ПАТ КБ «ПриватБанк». Від Київського національного торговельно-економічного університету на зустрічі були присутні директор Центру розвитку кар’єри Назаренко О.Г. та к.е.н., доцент кафедри банківської справи Маслова Н.О.

Під час зустрічі студенти в режимі реального часу ознайомились з умовами роботи, функціями і завданнями, що виконують співробітники банку, а також взяли участь у цікавому тренінгу «Оператор кол-центру».

На зустрічі Остапченко Наталія Олександрівна, спеціаліст з питань роботи з ВНЗ напрямку «Трудові ресурси», розповіла, що банк велику увагу приділяє питанню кар’єри, адже надто важливо надати можливість молодим фахівцям зробити свідомий вибір місця роботи. Керівник департаменту HR ПАТ КБ «ПриватБанк» Андронова Катерина Миколаївна наголосила на тому, що дана зустріч є гарною можливістю показати молоді на прикладі найбільшого українського банку, як працює банківська система, створюються інноваційні продукти, а також які можливості і перспективи чекають на тих, хто приєднається до команди ПриватБанку.

Починай свою успішну кар’єру вже сьогодні!

17.12.2015
knteu