Фотовиставка у рамках проекту «Стале споживання – шлях до збереження навколишнього природного середовища та покращення якості життя»

ЕКО ДТЕУ

Починаючи з 28 травня і по сьогоднішній день у стінах Київського національного торговельно-економічного університету проходить тематична навчально-просвітницька виставка, яка була створена в рамках проекту «Стале споживання – шлях до збереження навколишнього природного середовища та покращення якості життя». Дану експозицію впровадила "Жива планета" за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.
Головна мета виставки – поширення знань та підвищення екологічної свідомості серед молоді щодо раціонального споживання природних й енергетичних ресурсів, зокрема у побуті, впливу споживчих звичок сучасної людини на здоров'я та довкілля, формування культури споживання на засадах сталості.
Виставкові модулі в цікавій та доступній формі пояснюють різні аспекти впливу продукції на довкілля та здоров’я людей на всіх етапах її життєвого циклу: від видобутку сировини та виробництва до споживання та утилізації. Стенди містять наочні матеріали та практичні поради щодо споживчого вибору продукції та послуг з урахуванням їх впливу на здоров’я та довкілля, енерго- та ресурсозбереження, поводження з відходами, екологічного маркування харчових та промислових товарів, врахування повної вартості продукції з врахуванням експлуатаційних витрат та утилізації тощо.

Евгенія Бабич

16.06.2016