Шикарна зустріч із представником ТОВ «Шико»

17 жовтня 2016 року відбулася зустріч студентів 4 курсу ФЕМП з директором магазину "Reima", що входить до групи ТОВ «Шико», Голубничою К.А. Під час зустрічі Каріна Анатоліївна нагадала, як важливо здобувати навчання в КНТЕУ, отримувати теоретичні знання, які потім можна втілювати в практичну діяльність. Фахівець розповіла про роботу в таких мережах, як O'STIN, ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет» та ТОВ «Шико». Студентам було цікаво почути наскільки важливим та актуальним є здобуття фаху з управління персоналом й організації торгівлі.

Зустріч пройшла у форматі діалогу. Тож у кожного студента була можливість отримати відповіді на запитання, які його цікавили. Каріна Анатоліївна розповіли про специфіку діяльності за майбутнім фахом, особливості роботи в команді, основні вимоги, що висуваються до працівників галузі, поділилася зі студентами таємницями технології менеджменту, а також цікавими історіями з досвіду роботи.

Присутні на лекції викладачі кафедри менеджменту Білявська Ю.В. та Совершенна І.О. пишаються своїми випускниками, котрі діляться досвідом та мудрими порадами з молодим поколінням студентів.

Особливо цікавими для студентів стали практичні поради та настанови від мудрого та досвідченого професіонала: саморозвиватися, удосконалюватися та бути наполегливими. Основним пріоритетом у власному житті Карина Анатоліївна визначила прагнення бути лідером своєї справи, застосовуючи власні сили, комунікабельність, вміння працювати в команді та орієнтацію на результат.

Студенти та викладачі висловили щиру вдячність фахівцю за цікаву й пізнавальну зустріч, а також за цінні поради.

16.10.2016
redactor