Успіху досягає той, хто постійно розвивається та любить свою професію

6 грудня 2016 року в межах функціонування інформаційно-дискусійної платформи КНТЕУ «Майстерня професійного зростання» відбулася відкрита лекція «Кар’єрні перспективи для випускників у "Консалтинговій компанії «Голден Траст».

Директор компанії Любаренко Ігор Миколайович розповів майбутнім випускникам про принципи надання аутсорсингових послуг та наголосив, що одним з пріоритетів у процесі відбору на роботу молодих спеціалістів є їх захоплення професією та відповідальність.

Яскравим прикладом для студентів була розповідь про своє кар’єрне зростання випускника КНТЕУ 2012 року, партнера ТОВ «Консалтингова компанія «Голден Траст» Сітнікова Сергія.

«Успіху досягає той, хто постійно розвивається та любить свою професію», – такою була настанова для майбутнього покоління від фахівців своєї справи.

06.12.2016
adv