Всесвітній день боротьби зі СНІДом

ЕКО ДТЕУ

1 грудня в стінах Київського Національного Торговельно-Економічного Університету відбулися заходи приурочені до всесвітнього дня боротьби із СНІДом. Дані заходи були організовані активом студентів університету, зокрема, Факультету економіки, менеджменту та психології.
У холі А корпусу було проведено концертну програму, виставку фото відомих людей, що стали жертвами страшної хвороби та просвітницьку діяльність. Студенти роздавали інформаційні листи та розповідали про історію хвороби, сьогоднішній стан України за показниками захворювань і способи захисту.
Крім цього, було організовано квест для охочих перевірити свої знання щодо СНІДу та способів захисту від неї.
Фінальним акордом даних заходів стала лекція аспіранта кафедри економічної теорії та конкурентної політики Вінницького торговельно-економічного інституту - Єфремової Олександри, на тему "Зона безпечного кохання" . Були розкриті питання безпеки статевих актів, як основної причини передачі хвороби. Студенти стали цільовою аудиторією даного виступу, адже захворювання припадає саме на людей  віком від 17 до 30 років.
ЕкоКлуб КНТЕУ приєднується до відзначення всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, та закликає всіх бути обережними і відповідальними по відношенню до себе та коханих

30.11.2016
annzo