logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Всесвітній день заповідників.Тематична лекція для школярів

ЕКО КНТЕУ

Сучасна екологія — складна багатогранна дисципліна, основою якої є біогеографічні знання, але яка поєднує сьогодні всі природничі, точні, гуманітарні і соціальні науки, з метою пошуків шляхів оптимального розвитку людства на максимально далеку перспективу, вироблення нових методів збереження біосфери планети.

В рамках традиційного рейду активістів Екологічного клубу КНТЕУ по середнім загальноосвітнім закладам в останні тижні січня року було проведено тематичні лекції учням спеціалізованої школи 302 художньо-естетичного циклу Дарницького району.

Лекції для школярів була присвячена сьогоденним екологічним проблемам та її наслідкам. Питання екосвідомості розглядалось у багатьох аспектах, і разом зі старшими класами були запропоновані багаточисленні заходи, які можна проводити не тільки у стінах навчальних закладів.

Також, з 2011 року 302 школа проводить власну Еко політику та здійснює заходи з енергозбереження, а на території школи встановлені пункти збору використаних елементів живлення, вторинної сировини.

Активісти ЕкоКНТЕУ висловлюють велику вдячність директору школи Старову Степану Федоровичу, вчителям та учням 11 класів за можливість проведення інформаційно-консультативної допомоги задля вирішення важливіших питань сьогодення. Сподіваємось на подальшу співпрацю, та бажаємо успіхів!

25.01.2017
annzo
1500
остання редакція 06.02.2017
annzo